Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano: 19.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 35-letni kierowca ciężarówki, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu, okazało się że był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12.15 w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. Policjanci ustalili, że kierowca ciężarowego mana, stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia na bok. Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że kierowca wydostał się z kabiny i uciekł w kierunku pobliskich łąk.

Kilkadziesiąt minut później policjantom udało się zatrzymać mężczyznę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Został rozpoznany przez świadków.

Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pożar szeregówek na osiedlu Biała w Rzeszowie. Spłonęło siedem domów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Służby cały czas pracują na miejscu pożaru budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej przy ul. kard. Karola Wojtyły na osiedlu Biała.

SPEED SHOW

Dwudniowy festiwal motoryzacji na miasteczku Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Speed Show, czyli wielkie święto motoryzacyjne już w ten weekend na miasteczku akademickim Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy z Mtuning, AutoDiscover i Global Motors zapewniają, że będzie to rekordowa edycja. Pojawi się na...

JelczTour

Ostatnie wakacyjne przejazdy zabytkowym Jelczem po Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wakacyjne przejazdy czerwonym Jelczem po ulicach Rzeszowa w ramach akcji pod hasłem #JelczTOUR.

Rzeszów

Przejazd pod torami na ul. Miłocińskiej już otwarty

RZESZÓW. Zakończył się remont wiaduktu kolejowego, pod którym biegnie droga łącząca ulice Miłocińską i Warszawską.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 32-letni kierowca bmw zginął w wypadku, do którego doszło wczoraj na ulicy Bursztynowej w Głogowie Małopolskim. 24-letni pasażer pojazdu trafił do szpitala.

Rzeszów

We wrześniu rozpoczną się prace przy odmulaniu Wisłoka

RZESZÓW. Trwają prace związane z przygotowaniem placu budowy pod kolejny etap odmulania Wisłoka.

Rzeszów

Nowa nazwa ulicy na osiedlu Przybyszówka

RZESZÓW. Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta Rzeszowa, radni podjęli uchwałę dotyczącą nadania imienia ks. Stanisława Sznajdera jednej z ulic na rzeszowskim osiedlu Przybyszówka. Droga przebiega od ul. Krakowskiej w kierunku południowym.

Rzeszów

Modernizacja boiska piłkarskiego na osiedlu Biała

RZESZÓW. Blisko 395 tys. zł przeznaczone zostanie na I etap modernizacji boiska do piłki nożnej na rzeszowskim osiedlu Biała. Zadanie będzie realizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 r.

Reklama