Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Pijany kierowca zatrzymany na ul. Sikorskiego. Miał ponad 2 promile i zakaz prowadzenia pojazdów

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniego kierowcy, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Dodatkowo mężczyzna miał zakaz prowadzenia pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce w środę, około godz. 14:30. Policjanci zostali zawiadomieni, że w kierunku Tyczyna jedzie nietrzeźwy kierujący. Jak informował świadek zdarzenia, kierowca dostawczego Iveco jadąc ul. Sikorskiego poruszał się całą szerokością drogi. Świadek podążał za podejrzanym, a gdy ten zatrzymał się na parkingu, zawiadomił policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zatrzymali kierowcę dostawczaka. To 43-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Okazało się, że ma niemal 2,2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo objęty jest sądowym zakazem prowadzenia pojazdów.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do zakazu prowadzenia pojazdów grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bełchatowianie lepsi od rzeszowian. Piąta porażka Asseco Resovii

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w Bełchatowie z PGE Skrą 0:3 w rozegranym awansem meczu 12. kolejki PlusLigi.

Rzeszów

ZTM wycofuje „przegubowce” z linii nr 12. Będą też trzy zmiany w rozkładzie innych linii

RZESZÓW. W związku z remontem odcinka ul. Jana Pawła II znikną tymczasowo autobusy przegubowe, które zajmują się obsługą linii nr 12.

Rzeszów

Spotkanie ws. drogi ekspresowej S19 w relacji Rzeszów Południe-Babica

RZESZÓW. Realizacja inwestycji planowana jest na lata 2020-2025.

Rzeszów

Wyższe opłaty za odbiór śmieci w Rzeszowie niemal pewne. PGE postawiło ratusz pod ścianą

RZESZÓW. Trwa II etap postępowania na dostawę opadów komunalnych do Instalacji Termicznego Przekształcania z Odzyskiem Energii (ITPOE) przy ul Ciepłowniczej.

Rzeszów

Biuro Rady Miasta Rzeszowa zmieni lokalizację

RZESZÓW. Biuro Rady Miasta, które od około 10 lat mieści się w willi przy al. Pod Kasztanami 8, zostało zmuszone do zmiany lokalu.

Rzeszów

Zakaz sprzedaży alkoholi w godzinach nocnych obejmie cały Rzeszów?

RZESZÓW.  Komisja Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej rozważy propozycje.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów powalczy o punkty w Bełchatowie

RZESZÓW. Początek spotkania w Bełchatowie o godz. 17.30. Transmisja w Polsacie Sport.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w Głogowie Młp. Policja poszukuje świadków

RZESZÓW. 19-letni pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Reklama