Rzeszów - Poniedziałek, 11.05.2026
Reklama

Podkarpacki Bazarek. W Rzeszowie powstał punkt z lokalnymi produktami prosto od wytwórców

Dodano: 24.03.2026 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Sery, miody, pieczywo, naturalne kosmetyki – m.in. takie produkty prosto od producentów można kupić w Podkarpackim Bazarku przy spółdzielni Zodiak w Rzeszowie.

Podkarpacki Bazarek kojarzy się głównie z cyklicznym wydarzeniem organizowanym w soboty na parkingu w Parku Papieskim. Teraz jednak chodzi o stałe miejsce, lokal w którym możecie codziennie zaopatrzyć się w produkty od lokalnych producentów.

11 marca 2026 r. Fundacja Popieram Życie Miodem Słodzone otworzyła Podkarpacki Bazarek przy Spółdzielni Zodiak. Lokal mieści się w budynku przy ul. Rejtana 49/1, obok administracji spółdzielni.

Na stoiskach Bazarku dostępne są m.in. sery, naturalne kosmetyki, ręcznie robione deski oraz miody. W tym tygodniu ofertę wzbogacą: świeże pieczywo oraz domowe ciasta. Dodatkowo w każdy czwartek, dostępne są wyroby z wikliny.

Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wzrasta liczba „niebieskich kart” w Rzeszowie. Ofiarami najczęściej padają kobiety

RZESZÓW. W 2018 roku mieliśmy 244 przypadków wszczęcia procedury.

Rzeszów

Radny interpeluje w sprawie poszerzenia ul. Herbowej, Senatorskiej, Miejskiej i Strzelców

RZESZÓW. Zdaniem radnego fatalny stan tych ulic wiąże się z wykonaniem kanalizacji deszczowej.

Rzeszów

Na dworcu PKS w Rzeszowie okradziono 16-latka. Sprawca pytał jakiemu klubowi kibicuje

RZESZÓW. Mężczyzna, w rejonie dworca PKS, zaczepił czekającego na autobus 16-latka. 

Rzeszów

W Ratuszu rozmawiano o nowej hali sportowej dla Zespołu Szkół nr 1

RZESZÓW. Zgodnie z zapisami w WPF-ie Ratusz planuje rozpocząć inwestycje w 2020 roku.

Rzeszów

7 kwietnia startuje 12. PKO Półmaraton Rzeszowski. To pierwsza z trzech imprez cyklu

RZESZÓW. Uczestnicy przebiegną m.in. ul. Hetmańską, Aleją J. Piłsudskiego i pokonają dwa mosty – Lwowski oraz Zamkowy.

Rzeszów

Skoczkowie wodni ze Stali Rzeszów przywieźli z Kijowa trzy złote medale

RZESZÓW. Zawodnicy sekcji skoków do wody ZKS Stal Rzeszów wrócili w niedzielę z rozgrywanych w dn. 18-23.03.2019 w Kijowie Otwartych Mistrzostwach Ukrainy.

Rzeszów

Prawie 10 tys. zł trafi do Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci

RZESZÓW. Na starcie biegu „Każdy serce otwiera, bo młodzież na Hospicjum zbiera” pojawiło się ponad 150 osób. 

Rzeszów

Nowość w kursach komunikacji miejskiej. Będzie linia do Łańcuta

RZESZÓW. Ratusz w porozumieniu z władzami miasta Łańcuta planuje od maja wprowadzić linię kursujacą pomiędzy miastami. Wstępnie mają to być dwa kursy dziennie.

Reklama