Rzeszów - Wtorek, 26.08.2025
Reklama

Pomogą studentom znaleźć mieszkanie w Rzeszowie. Ruszyła akcja "Pokój dla Żaka"

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej rozpoczął coroczną akcję pod hasłem „Pokój dla żaka”, w ramach której oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów. Akcja potrwa do końca września.

Oferta jest kierowana przede wszystkim do studentów pierwszego roku, aby ułatwić im odnalezienie się w nowym miejscu.  W bazie znajdują się m.in. informacje o otoczeniu danego lokum oraz przybliżony czas potrzebny by dotrzeć np. na Politechnikę Rzeszowską. Ma to ułatwić świeżo upieczonym studentom odnalezienie się w Rzeszowie.

Osoby, które chcą wynająć studentom mieszkanie lub pokój, mogą zgłaszać swoje oferty do przedstawicieli Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową pod adresem: PokojDlaZaka@ssprz.pl lub telefonicznie: 17 865 13 57, 17 865 16 61 (od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00) jak również osobiście w biurze SSPRz zlokalizowanym w domu studenckim Promień, przy ul. Akademickiej 1 ( pok.23 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00). Istnieje również możliwość wrzucenia zgłoszenia do urny w holu DS Promień.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policyjne podsumowanie wakacji: 419 wypadków, 36 ofiar śmiertelnych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Więcej wypadków, więcej rannych i ofiar śmiertelnych - taki jest bilans wakacyjnych miesięcy w 2019 roku.

Rzeszów

310 mln zł na drogi powiatowe i gminne. 260 zadań z dofinansowaniem

RZESZÓW, PODKARPACIE. O wynikach naboru poinformowano na konferencji prasowej w Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. 

Rzeszów

Rozpoczęły się prace przy odmuleniu rzeszowskiego zalewu. Najpierw przeniosą rośliny kotewki

RZESZÓW. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Rzeszowie informuje o rozpoczęciu prac w związku z odmuleniem zalewu w Rzeszowie

Rzeszów

Niematerialny skarb – strój rzeszowiaków, czyli rańtuch na głowie i łoktusza na ramiona

RZESZÓW. Początkowo stroje rzeszowiaków nosiły wiele znamion ubioru Lasowiaków, zamieszkujących obręb Puszczy Sandomierskiej.

Rzeszów

Aktywiści ze Stowarzyszenia Otwarte Klatki protestowali przed Galerią Rzeszów

RZESZÓW. Protest odbył się w ramach trwającej od końca lipca kampanii Stowarzyszenia Otwarte Klatki skierowanej do Deni Cler Milano

Rzeszów

W Budziwoju powstaje centrum handlowe. Otwarcie na wiosnę [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Docelowo powierzchnia obiektu sięgnie 4 tys. m2.

Rzeszów

Za nieprawidłowe parkowanie w Rzeszowie wręczą "Krowę Miesiąca"

RZESZÓW. Społecznicy z inicjatywy „Święte Krowy Rzeszowskie” chcą, by za złe parkowanie kierowca otrzymał tzw. Krowę Miesiąca.

Rzeszów

Recydywista firmy Game Over Cycles idzie na sprzedaż. Cena: 1 mln dolarów

RZESZÓW. Polski producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles wystawiła na sprzedaż swój najbardziej znany motocykl - Recydywistę.

Reklama