Rzeszów - Środa, 13.05.2026
Reklama

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. Rozbite samochody i ranni

Dodano: 12.05.2026 r. / Redakcja

Wypadek na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie - 12.05.2026 / fot. KMP Rzeszów
Wypadek na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie - 12.05.2026 / fot. KMP Rzeszów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali na miejscu dwóch wypadków, do których doszło dziś rano na ulicach miasta. Na ul. Dąbrowskiego doszło do zderzenia Lexusa z Citroenem, a na ul. Ludwika Chmury Ford zderzył się z trzema samochodami po wymuszeniu pierwszeństwa. W obu zdarzeniach ranne zostały dwie osoby. Wypadki spowodowały utrudnienia w ruchu.

Pierwszy z wypadków miał miejsce na ul. Dąbrowskiego przed godz. 7:00. Policjanci pracujący przy zdarzeniu ustalili wstępnie, że 64-letni mężczyzna jadący Lexusem w kierunku Placu Śreniawitów, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym Citroenem. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 34-letni kierujący Citroenem.

Jakieś pół godziny później, dyżurny miejski otrzymał informację o kolejnym wypadku. Na ul. Ludwika Chmury, 21-latka kierująca Fordem Kuga, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu Citroenem i doprowadziła do zderzenia z jeszcze dwoma samochodami: Fordem Focusem oraz Peugeotem.

W tym zdarzeniu ucierpiała jedna osoba, 34-letnia kierująca Fordem Focus.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

List intencyjny ws. nowej siedziby Sądu Okręgowego. Podpisano niezobowiązujący wyraz woli

RZESZÓW. W Ratuszu podpisano list intencyjny w sprawie przekazania działki pod budowę nowej siedziby Sądu Okręgowego w Rzeszowa.

Rzeszów

Elektryfikacja linii Ocice – Rzeszów. Będą szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. Dzięki inwestycji wartej 67 mln zł pasażerowie podróżujący pociągiem do Warszawy będą mogli liczyć na krótszy czas przejazdu.

Rzeszów

Nowa firma rozpoczyna działalność przy porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka

RZESZÓW. Dachser zajmuje się głównie obsługą przesyłek chemicznych, w tym materiałów niebezpiecznych, tzw. ADR.

Rzeszów

Rzeszów z najniższym wskaźnikiem umieralności. Choroby układu krążenia najczęstszą przyczyną śmierci

RZESZÓW. W Polsce wskaźnik umieralności wyniósł 1049 zgonów na 100 tysięcy ludności

Rzeszów

Piłkarskie derby Rzeszowa. Będzie walka o fotel lidera?

RZESZÓW. Derby odbędą się na Stadionie Miejskim w Rzeszowie przy ul. Hetmańskiej 69 w niedzielę 22 września o godzinie 13:05. 

Rzeszów

Umowa na projekt tunelu pod rondem Pobitno podpisana

RZESZÓW. Miasto za projekt zapłaci 1,4 mln zł.

Rzeszów

PiS o inwestycjach w Rzeszowie. Nie obyło się bez „przytyku” w stronę władz miasta

RZESZÓW. Poruszono m.in. temat obwodnicy południowej i budowy Sądu Okręgowego

Reklama