Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Poszedł do szpitala na zabieg z mefedronem i MDMA. Grozi mu 3 lata więzienia

Dodano: 22.05.2024 r. / Redakcja

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock

RZESZÓW. 37-letni mieszkaniec Rzeszowa, zgłosił się do jednego ze szpitali na planowy zabieg. W trakcie pobytu w placówce, personel znalazł przy nim niedozwolone substancje. O sprawie poinformowano policję. 37-latkowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci z komisariatu na osiedlu Baranówka, otrzymali zgłoszenie od pracowników jednego ze szpitali, że 37-letni pacjent, który zgłosił się na planowy zabieg, najprawdopodobniej posiada przy sobie narkotyki.

Po przeszukaniu bagażu podręcznego 37-latka, okazało się, że znajdują się w nim: mefedron oraz 27 tabletek MDMA. Z uwagi na stan zdrowia, 37-letni mieszkaniec Rzeszowa musiał pozostać w szpitalu. Po zakończeniu hospitalizacji, mężczyzna usłyszy zarzut posiadania niedozwolonych substancji. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej zostanie przeniesiony?

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek chce, aby pomnik Wdzięczności Armii Radzieckiej został przeniesiony na cmentarz żołnierzy Armii Radzieckiej przy ul. Lwowskiej.

Rzeszów

Raport Unii Metropolii Polskich. W Rzeszowie mieszka ponad 100 tys. uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Wojna w Ukrainie spowodowała wzrost  populacji mieszkańców Rzeszowa aż o 53 proc. – wynika z raportu opublikowanego przez Unię Metropolii Polskich. 

Rzeszów

Rusza ósmy tydzień świetlicy "Przyjdź i odpocznij"

RZESZÓW. Na gości świetlicy czekają m.in. warsztaty z pracownikami NBP oraz pokazy naukowe i zabawy z lalkami teatralnymi w wykonaniu artystów z Teatru Maska dla najmłodszych.

Rzeszów

W Rzeszowie powstał nowy mural Arkadiusza Andrejkowa. Odsłonięcie w najbliższy czwartek

RZESZÓW. Mural powstał powstał w Rzeszowskim Domu Kultury - filia Pobitno.

Rzeszów

Jeszcze więcej zieleni w Rzeszowie. Kolejne nasadzenia drzew i krzewów

RZESZÓW. Ponad 220 drzew i ponad 1100  krzewów zostanie posadzonych przy rzeszowskich szkołach, przedszkolach, żłobkach, domach kultury.

Rzeszów

Będzie remont kilku rzeszowskich ulic

RZESZÓW. Miasto szykuje wymianę nawierzchni na kilku rzeszowskich ulicach, w tym m.in. na ul. Hetmańskiej, Leszka Czarnego i Budziwojskiej. Przetarg, który wyłoni wykonawcę zadania został już ogłoszony. Na ten cel zarezerwowano 1,5...

Rzeszów

Rzeszów zacieśnia współpracę z biznesem. Powstała Rada Gospodarcza

RZESZÓW. Główne założenia Rady to wspólna promocja Rzeszowa i firm, uczestnictwo w największych międzynarodowych targach, wystawach i sympozjach, wspólne projekty i mecenat nad wydarzeniami kulturalnymi i sportowymi.

Reklama