Rzeszów - Sobota, 04.04.2026
Reklama

Poszukiwany sprawca napadu na tle seksualnym. Rzeszowska Policja publikuje portret pamięciowy

Dodano: 14.10.2020 r.

Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny, fot. KWP Rzeszów
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowska Policja poszukuje mężczyzny, który zmusił przemocą kobietę do innej czynności seksualnej. Na podstawie zeznań poszkodowanej sporządzono portret pamięciowy sprawcy.

Do zdarzenia doszło w czerwcu br. przy ul. Pułaskiego tuż po północy.  Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki jednego z bloków została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie doprowadził ją przemocą do innej czynności seksualnej. Kobiecie udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Wtedy napastnik zbiegł z miejsca.

Śledztwo w sprawie o czyn z art 197 § 2 kk prowadzą policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Rzeszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Na podstawie zeznań poszkodowanej kobiety, biegły stworzył portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach.

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę o kontakt osobisty z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13 lub telefoniczny pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Akcja honorowego krwiodawstwa w Plazie

RZESZÓW. Krew będzie można oddać w najbliższą sobotę 5 sierpnia 2023 r. w specjalnym Krwiobusie RCKiK ustawionym przed wejściem do Plazy.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktorów zajęć

RZESZÓW. Placówka poszukuje ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami.

Rzeszów

Impreza naukowo-motoryzacyjna w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

RZESZÓW. W najbliższą sobotę Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce zmieni się w arenę wielbicieli motoryzacji i paliw przyszłości.

Rzeszów

Budowa nowego odcinka ul. Wołyńskiej na osiedlu Kotuli

RZESZÓW. Nowa droga będzie miała prawie 700 metrów długości i 7 metrów szerokości. Przy drodze powstaną chodniki oraz ścieżka rowerowa. Częścią tego zadania będzie także budowa kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa budowa centrum dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Trwa budowa nowoczesnego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Rzeszowie. Prace mają zakończyć się jesienią tego roku. Nowa placówka rozpocznie działalności 1 stycznia 2024 r.

Rzeszów

Pierwszy na Podkarpaciu system do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, wzbogaci o specjalny system służący do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych i wizualizacji jego różnych wariantów. 

Rzeszów

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Rzeszowie zawyją syreny alarmowe

RZESZÓW. Zgodnie z decyzja Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka, we wtorek, 1 sierpnia br. o godzinie 17:00 w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w Rzeszowie zostaną włączone syreny alarmowe.

Rzeszów

Trwają prace wykończeniowe na budowie hali sportowej przy ZS nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowoczesny budynek powstaje w rejonie ulicy Towarnickiego, na działce między Zespołem Szkół nr 1 a urzędem marszałkowskim. Hala za 16,5 mln zł będzie gotowa jesienią.

Reklama