Rzeszów - Poniedziałek, 08.09.2025
Reklama

Poszukiwany sprawca napadu na tle seksualnym. Rzeszowska Policja publikuje portret pamięciowy

Dodano: 14.10.2020 r.

Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny, fot. KWP Rzeszów
Portret pamięciowy poszukiwanego mężczyzny, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowska Policja poszukuje mężczyzny, który zmusił przemocą kobietę do innej czynności seksualnej. Na podstawie zeznań poszkodowanej sporządzono portret pamięciowy sprawcy.

Do zdarzenia doszło w czerwcu br. przy ul. Pułaskiego tuż po północy.  Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki jednego z bloków została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie doprowadził ją przemocą do innej czynności seksualnej. Kobiecie udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Wtedy napastnik zbiegł z miejsca.

Śledztwo w sprawie o czyn z art 197 § 2 kk prowadzą policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KMP w Rzeszowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.

Na podstawie zeznań poszkodowanej kobiety, biegły stworzył portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach.

Policja prosi wszystkie osoby, które rozpoznają na zdjęciu poszukiwanego mężczyznę o kontakt osobisty z policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 13 lub telefoniczny pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przerwa serwisowa w ZTM. W piątek i w sobotę utrudnienia dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Jak poinformował rzeszowski ZTM, 12 i 13 listopada, z powodu konserwacji systemów, nieczynny będzie cały system obsługi informatycznej pasażerów.

Rzeszów

Rozbudowa Szkoły Podstawowej nr 21. Będą nowe sale lekcyjne i hala sportowa

RZESZÓW. Ruszył przetarg na rozbudowę i przebudowę rzeszowskiej Szkoły Podstawowej nr 21. Do skrzydła szkoły dobudowany zostanie nowy budynek, w którym znajdzie się m.in. dziesięć sal dydaktycznych i nowa biblioteka. Powstanie też...

Rzeszów

Trwa rozbudowa ulicy Potockiego

RZESZÓW. Trwają prace przy rozbudowie ul. Potockiego (os. Załęże). Aktualnie roboty dotyczą poszerzenia drogi, budowy kanalizacji deszczowej oraz konstrukcji chodników.

Rzeszów

Rzeszów miastem przyjaznym dla pszczół

RZESZÓW. Rzeszów, wraz z miastami partnerskimi, przystąpił do projektu, którego celem jest promocja pro-pszczelich postaw wśród mieszkańców.

Rzeszów

Ulica Lubelska będzie rozbudowana. Ruszył przetarg

RZESZÓW. Podkarpacki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie ogłosił przetarg na budowę 5-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej 878.

Rzeszów

Świąteczne miasteczko już w grudniu na rzeszowskim rynku

RZESZÓW. ​Trwają przygotowania do otwarcia świątecznego miasteczka, które stanie na rzeszowskim rynku już 4 grudnia. Poszukiwani są wystawcy.

Rzeszów

Ruszyła budowa przystanku kolejowego Rzeszów Dworzysko

RZESZÓW. Rozpoczęto prace przy budowie przystanku Rzeszów Dworzysko na trasie Rzeszów – Dębica. PKP przygotuje też 14 nowych przystanków dla Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Miejskie bieganie w Święto Niepodległości

RZESZÓW. Już po raz dziewiąty rzeszowianie pobiegną w Narodowe Święto Niepodległości. Odbędzie się też akcja charytatywna „Biegnę dla”.

Reklama