Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

Pożar w Bratkowicach. W zajętym ogniem garażu znaleziono ciało mężczyzny

Dodano:

fot. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
fot. Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Rzeszowie
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności pożaru, do którego doszło wczoraj w nocy w Bratkowicach. Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem garażu, ujawniono ciało właściciela posesji.

Wczoraj po północy dyżurny rzeszowskiej komendy policji został powiadomiony o pożarze w Bratkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pożar wybuchł w drewnianym garażu znajdującym się na prywatnej posesji.

Podczas akcji gaśniczej, w zajętym ogniem budynku, ujawniono ciało 32-letniego mężczyzny. Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia z udziałem biegłego ds. pożarnictwa. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności i przyczyny tego pożaru. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Niewykluczone, że na Al. Sikorskiego pojawi się kolejna sygnalizacja świetlna

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w sprawie wystąpi do Komendy Miejskiej Policji.

Rzeszów

30 lipca Wojewódzkie Obchody Święta Policji. Będą utrudnienia w ruchu na Placu Farnym

RZESZÓW. Utrudnienia na Placu Farnym rozpoczną się już 29 lipca.

Rzeszów

Generał Henryk Moskwa oficjalnie przywitany w Rzeszowie

RZESZÓW. Przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie odbyła się uroczystość przywitania nadinspektora Henryka Moskwy.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje UrbanLab. Zajmą się innowacjami odpowiadającymi na potrzeby mieszkańców

RZESZÓW. Konrad Fijołek: „Chcielibyśmy wakacje poświęcić na przygotowanie siedziby, a w końcowej części wakacji dokonać już uroczystego otwarcia".

Rzeszów

Czternastu nowych policjantów złożyło ślubowanie

RZESZÓW. W auli Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, czternastu nowo przyjętych policjantów złożyło ślubowanie.

Rzeszów

Umowa na modernizację Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc podpisana

RZESZÓW. Z leczenia w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc korzystają mieszkańcy całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Bezpłatne badania słuchu przy ul. Hetmańskiej

RZESZÓW. Po badaniach otrzymamy bezpłatną interpretację wyniku.

Reklama