Rzeszów - Poniedziałek, 03.11.2025
Reklama

Prace na ul. Matysowskiej wydłużone o jeden dzień

Dodano: 18.08.2022 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W czwartek na ul. Matysowskiej w Rzeszowie kontynuowane będą prace przy układaniu nawierzchni. W związku z tym nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej.

Rozbudowa ul. Matysowskiej dobiega końca. Jednym z ostatnich elementów, które musi zrealizować wykonawca, jest ułożenie warstwy ścieralnej nawierzchni. Prace rozpoczęły się we wtorek i miały zakończyć w środę (17 sierpnia). Jednak w związku z niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi układanie nawierzchni na ul. Matysowskiej kontynuowane będzie także w czwartek (18 sierpnia).

Dlatego też w czwartek nadal obowiązywać będzie zmieniony rozkład jazdy autobusów komunikacji publicznej. Linia nr 5 (kierunek Matysowska) będzie kończyła kurs na przystanku Powstańców Warszawy/Sikorskiego 12. Ta sama linia jadąca w kierunku ul. Lubelskiej  kurs rozpocznie się od przystanku Powstańców Warszawy/Rejtana i dalej pojedzie bez zmian. Zawieszone na czas prac są kursy linii nr 48.
 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

21 kilogramów narkotyków i 12 podejrzanych w rękach CBŚP z Rzeszowa

RZESZÓW. Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec 11 podejrzanych tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy.

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

RZESZÓW. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska wesprze startupy wykorzystujące technologie kosmiczne

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów.

Rzeszów

Od 10 marca zmiany w rozkładach jazdy pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 10 marca do 8 czerwca.

Rzeszów

W kurii rzeszowskiej rozmawiano o pedofilii w Kościele

RZESZÓW. 7 marca 2019 r. w auli Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na temat nadużyć seksualnych duchownych.

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Reklama