Rzeszów - Wtorek, 11.11.2025
Reklama

Prawie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. 66-latek był kompletnie pijany

Dodano: 04.11.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Blisko 3,5 promila wydmuchał 66-letni kierowca skody, który omal nie wjechał w budynek przychodni w Kielanówce. Nieodpowiedzialny mężczyzna odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 10:00. Przypadkowy mężczyzna był świadkiem jak kierowca skody omal nie wjechał w budynek przychodni. Widząc to, postanowił sprawdzić, czy kierujący autem nie potrzebuje pomocy. Kiedy okazało się, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest nietrzeźwy, świadek uniemożliwił mu dalszą jazdę, wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił dyżurnego komendy miejskiej.

Skierowanie na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierowcą był 66-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Okazało się, że mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3,5 promila alkoholu.

66-latek został zatrzymany. Zabrano mu prawo jazdy. Policjanci przedstawią mu zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie potrzebuje krwi

RZESZÓW. Zgodnie ze stanem na dzień 14 czerwca br. cztery grupy krwi wymagają pilnego uzupełnienia.

Rzeszów

II Triathlon Rzeszów już w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W niedziele w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów oraz wręczenie Sztandaru.

Rzeszów

18 i 19 czerwca przeprowadzą w Rzeszowie odkomarzanie

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia przeznaczona do dezynsekcji wynosi 108,78 ha.

Rzeszów

List otwarty do prezydenta Rzeszowa w kwestii zamiany biletów jednoprzejazdowych na czasowe

RZESZÓW. Zmiany dotyczą również elektronicznej portmonetki zapisanej w Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

Rzeszów

O LGBT, papieżu, Konstytucji, kryzysie polskiej rodziny oraz dobrym wychowaniu podczas sesji nadzwyczajnej

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych prawa i Sprawiedliwości został odrzucony.

Rzeszów

7 osób z zarzutami wyłudzeń z NFZ na ponad 1,5 mln zł. Sprawą zajmuje się rzeszowska policja

RZESZÓW. Proceder polegał na pozorowanym obrocie lekami recepturowymi zawierającymi drogie składniki, w tym srebro koloidalne.

Rzeszów

Wróci stary system odbioru śmieci. Andrzej Gutkowski: „Nie chcemy zwiększać odpłatności dla mieszkańców”

RZESZÓW. Ratusz wraca do starego systemu odbioru odpadów mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie otrzyma nowy sztandar. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Mieszkańcy musza się liczyć z utrudnieniami w piątek i niedziele. 

Reklama