Rzeszów - Sobota, 05.07.2025
Reklama

Roboty drogowe na al. Armii Krajowej. Zmiany trasy autobusów linii 6 i 14

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego, zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii nr 6 i 14.

Od czwartku (3 lipca), autobus linii nr 6 będzie kursował od ul. Powstańców Warszawy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Z kolei linia nr 14 linii pojedzie do Niepodległości/Rejtana trasą bez zmian, następnie przez Niepodległości, Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączona sygnalizacja

Reklama

Od środy (2 lipca) od godz. 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzono III etap tymczasowej organizacji ruchu, związany z budową połączenia ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Utrudnienia obejmą zachodnią stronę al. Armii Krajowej. Zamknięty zostanie pas włączenia z ul. Krzyżanowskiego w kierunku południowym oraz lewoskręty. Funkcjonować będą wyłącznie prawoskręty.

Jak informuje MZD w Rzeszowie, utrudnienia wynikają z prac przy przebudowie sygnalizacji świetlnej oraz budowie jezdni i ciągu pieszo-rowerowego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona do końca sierpnia 2025 r., a ruch będzie odbywał się na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów drogowych oraz wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

12 mln zł dla Politechniki Rzeszowskiej. Projekt zakłada m.in. rozwój technologii dla potrzeb lotnictwa

RZESZÓW. Projekt będzie realizowany z programu „Regionalna Inicjatywa Doskonałości”.

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Rzeszów

Miasto cofa pozwolenie zintegrowane Res-Drobu. Firma nie dostała jeszcze oficjalnego pisma

RZESZÓW. Podstawą cofnięcia pozwolenia zintegrowanego było pismo Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Reklama