Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Roboty drogowe na al. Armii Krajowej. Zmiany trasy autobusów linii 6 i 14

Dodano: 03.07.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w związku z przebudową skrzyżowania al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego, zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów linii nr 6 i 14.

Od czwartku (3 lipca), autobus linii nr 6 będzie kursował od ul. Powstańców Warszawy trasą bez zmian, następnie Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Z kolei linia nr 14 linii pojedzie do Niepodległości/Rejtana trasą bez zmian, następnie przez Niepodległości, Armii Krajowej, Paderewskiego i dalej trasą bez zmian.

Utrudnienia na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. Wyłączona sygnalizacja

Reklama

Od środy (2 lipca) od godz. 12:00 w rejonie skrzyżowania ul. Krzyżanowskiego z al. Armii Krajowej wprowadzono III etap tymczasowej organizacji ruchu, związany z budową połączenia ul. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego.

Utrudnienia obejmą zachodnią stronę al. Armii Krajowej. Zamknięty zostanie pas włączenia z ul. Krzyżanowskiego w kierunku południowym oraz lewoskręty. Funkcjonować będą wyłącznie prawoskręty.

Jak informuje MZD w Rzeszowie, utrudnienia wynikają z prac przy przebudowie sygnalizacji świetlnej oraz budowie jezdni i ciągu pieszo-rowerowego. Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu zostanie wyłączona do końca sierpnia 2025 r., a ruch będzie odbywał się na zasadach ogólnych obowiązujących przepisów drogowych oraz wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Brytyjska miejscowość Rushmoore kolejnym miastem partnerskim Rzeszowa? Zdecydują radni

RZESZÓW. We wtorek odbędzie się kolejna sesja Rady Miasta. Jednym z projektów uchwały traktuje o nawiązaniu współpracy partnerskiej.

Rzeszów

25 lutego rozpocznie się rekrutacja na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

RZESZÓW. Na zajęcia w Rzeszowie zostanie przyjętych 468 dzieci z całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

W marcu br. ma ruszyć przetarg na odmulenie rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Wody Polskie informują, że przedsięwzięcie znajduje się obecnie w fazie przygotowania do realizacji.

Rzeszów

Mężczyzna zaatakował w autobusie 0B kontrolerkę biletów

RZESZÓW. Sprawca został dowieziony autobusem na Komisariat Policji.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej

RZESZÓW. Placówka będzie finansowana przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci będą mieli kamery zawieszone na mundurach

RZESZÓW. Kamery będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Wydziału Ruchu Drogowego oraz z Wydziału Wywiadowczo-Interwencyjnego.

Rzeszów

Stworzenie basenów solankowych zagrożone?

RZESZÓW. Koncepcja utworzenia basenów solankowych w Rzeszowie znalazła się w budżecie na 2019 rok. 

Rzeszów

Spółka z Rzeszowa stworzyła poł czołg, pół drona. W planach stworzenie pierwszego latającego auta

RZESZÓW. Firma B-Technology Sp. z o.o. uruchomiła masową produkcję innowacyjnego drona Xerall X-TANKCOPTER.

Reklama