Rzeszów - Sobota, 23.08.2025
Reklama

Rusza przebudowa CH Plaza Rzeszów. Będą nowe sklepy i lepsze połączenie z E. Leclerc

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W ciągu najbliższych kilku miesięcy w CH Plaza Rzeszów będzie lepsze połączenie z sąsiadującym hipermarketem E. Leclerc. Ponadto zaplanowano otwarcia nowego salonu CCC, nowej drogerii Hebe, dużego sklepu zoologicznego MaxiZoo, a także istniejącej od lat Cukierni Mikołaj w całkowicie nowej odsłonie. Przebudowa Centrum rozpocznie się już w maju.

Rzeszowska Plaza 2 lata temu przeszła gruntowną przebudowę i modernizację przestrzeni handlowo-usługowej, co pozwoliło m.in. na otwarcie sklepu Decathlon. Teraz CH Plaza Rzeszów rozpoczyna kolejny etap dostosowywania się do ciągle zmieniających się potrzeb klientów.

Jak tłumaczy Richard Keen, Managing Director w KeenProperty Management zarządzającym CH Plaza Rzeszów: „Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli wcześniejsze przebudowy Centrum. Cały czas pojawiały się jednak nowe sugestie, m.in. propozycja przebudowy ciągów komunikacyjnych, która ułatwiłaby poruszanie się między obiektami Centrum Handlowego i Hipermarketu. Dlatego w najbliższym czasie rozpoczniemy prace przy budowie nowego korytarza, który usprawni komunikację z połączonym z rzeszowską Plazą hipermarketem E. Leclerc. Znajdzie się on w pobliżu atrium naszego Centrum Handlowego i stworzy jeden duży obiekt handlowy”.

Dodajmy, że budowa łącznika rozpocznie się na początku maja i potrwa do sierpnia 2019 r.: „Będziemy starać się wykonywać wszystkie prace tak, aby były, jak najmniej uciążliwe dla naszych klientów. Pod koniec wakacji CH Plaza Rzeszów zaprezentuje się w nowej odsłonie jako nowoczesny obiekt dostosowany do potrzeb nowych najemców i naszych klientów” – tłumaczy Richard Keen.
Reklama
Dzięki przebudowie CH Plaza Rzeszów zyska nową powierzchnię dla kolejnych najemców: „Pod koniec 2018 roku podpisaliśmy pięcioletnią umowę z siecią drogerii Hebe. Hebe zajmie powierzchnie 310 mkw na parterze, w przestrzeni, która zostanie przearanżowana w nowy, znacznie wygodniejszy dla Klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem w E. Leclerc. W tym miejscu otwarta zostanie także nowa kawiarnia, która zajmie powierzchnię ponad 54 mkw” – Radosław Jamrozik, Dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Dodaje, że to nie koniec zmian, jakie zaplanowano dla klientów CH Plaza Rzeszów: „Podpisaliśmy także nową umowę z siecią salonów obuwniczych CCC. Umowa dotyczy relokacji salonu CCC z pierwszego piętra na parter i dwukrotnego powiększenia jego powierzchni z 430 mkw do 907 mkw. Będzie to jeden z najnowocześniejszych, flagowych salonów CCC na Podkarpaciu pokazujący kierunek rozwoju tej firmy” – mówi Radosław Jamrozik.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Boya-Żeleńskiego zlikwidowano nielegalną uprawę konopi indyjskich

RZESZÓW. Odkryto niemal kilogram marihuany, 11 krzewów konopi oraz ponad 200 gramów mefedronu.

Rzeszów

Terrorysta w Urzędzie Marszałkowskim. Odbyły się ćwiczenia organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

RZESZÓW. „Wrzesień 2019” to kryptonim samorządowych ćwiczeń wojewódzkich, które w dniach 17-18 września 2019 r. odbywają się w UMWP w Rzeszowie.

Rzeszów

W przyszłym roku ruszą prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Nauki

RZESZÓW. PCN „Łukasiewicz”, które powstaanie w Jasionce, ma być gotowe do połowy 2022 roku.

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Reklama