Rzeszów - Czwartek, 02.10.2025
Reklama

Ryanair ogłosił zimowy rozkład lotów z Jasionki. 8 tras, w tym Alicante zimą i nowy kierunek

Dodano: 26.09.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe Ryanair
fot. Materiały prasowe Ryanair

RZESZÓW/JASIONKA. Ryanair ogłosił swój zimowy rozkład lotów z podrzeszowskiego lotniska. W ofercie znalazło się 8 tras, w tym zimowe połączenie do Alicante oraz nowość – Edynburg. Zwiększy się również liczba lotów do Londynu-Luton.

– Z ogromną satysfakcją ogłaszamy nasz zimowy rozkład lotów z Rzeszowa, który przynosi aż dwie ekscytujące nowości: Edynburg, stolicę Szkocji, oraz Alicante, które po raz pierwszy pozostanie w siatce połączeń również zimą. Wraz ze zwiększeniem liczby lotów do Londynu oferujemy mieszkańcom Podkarpacia jeszcze więcej możliwości podróży – od urokliwych miast Wielkiej Brytanii, przez słoneczną Hiszpanię, aż po najpopularniejsze kierunki w Europie. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka to dla nas ważny partner, a dzisiejsze ogłoszenie pokazuje, że Ryanair konsekwentnie rozwija działalność i inwestuje w region – przekazała Alicja Wójcik-Gołębiowska, Head of Comms Ryanair na region CEE & Baltics.

– Aby uczcić ogłoszenie nowego rozkładu, uruchamiamy specjalną promocję – loty na trasach z Rzeszowa już od 119 zł, na podróże do 18 grudnia. Bilety w tej wyjątkowej cenie będą dostępne do 9 października na stronie ryanair.com lub do wyczerpania oferty. To doskonała okazja, aby zaplanować swoją jesienno-zimową podróż już teraz – dodała Alicja Wójcik-Gołębiowska.

Reklama

W sezonie zimowym pasażerowie będą mogli skorzystać z 8 tras, w tym ekscytującej nowości – połączenia do Edynburga. Po raz pierwszy zimą dostępne będą także loty do słonecznego Alicante, a na trasie do Londynu-Luton Ryanair zwiększy częstotliwość połączeń.

Nowa trasa do Edynburga będzie obsługiwana dwa razy w tygodniu. Stolica Szkocji, znana z imponującego zamku, festiwali artystycznych i urokliwych uliczek Royal Mile, od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskich turystów. Z kolei loty do Alicante pozwolą pasażerom z Podkarpacia cieszyć się słoneczną pogodą i hiszpańskim klimatem przez cały rok.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W pustostanie przy ul. Chłopickiego znaleziono ciało 45-letniego mężczyzny

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci 45-letniego mężczyzny, którego ciało znaleziono wczoraj w pustostanie przy ul. Chłopickiego w Rzeszowie. 

Rzeszów

Przebudowa Stadionu Miejskiego. Stary jupiter zostanie na pamiątkę

RZESZÓW. Trwa przebudowa Stadionu Miejskiego „Stal” w Rzeszowie. W ramach inwestycji, obiekt zyska m.in. nowe oświetlenie. 

Rzeszów

Miasto organizuje transport na szczepienie przeciwko Covid-19

RZESZÓW. Z transportu mogą skorzystac osoby  niepełnosprawne oraz seniorzy.

Rzeszów

Dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest w Rzeszowie. Nabór rusza 1 lutego

RZESZÓW. 1 lutego 2021 r. rusza nabór wniosków o dotacje na usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Rzeszowa. Wnioski będą przyjmowane do 26 lutego br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce podsumowało miniony rok

JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka dotkliwie odczuł skutki pandemii koronawirusa. W 2020 roku lotnisko obsłużyło 230 tys. pasażerów. W porównaniu z rekordowym, 2019 rokiem jest to spadek o 70 procent.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zakażony koronawirusem. Trafił do szpitala

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc przebywa w Szpitalu Miejskim. U Prezydenta potwierdzono koronawirusa. Na dzień dzisiejszy jego stan jest dobry.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa strefa relaksu na Politechnice Rzeszowskiej [Wizualizacje]

RZESZÓW. Studenci Politechniki Rzeszowskiej zyskają kolejną strefę relaksu. Powstanie ona na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury. Będzie to już trzecia taka przestrzeń na uczelni.

Rzeszów

Rzeszów walczy o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski". Rusza drugi etap plebiscytu

RZESZÓW. Rzeszów zakwalifikował się do rundy finałowej plebiscytu „Świeć się z Energą” i będzie walczył o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Głosowanie potrwa do 25 stycznia 2021 r.

Reklama