Rzeszów - Wtorek, 16.09.2025
Reklama

Śmiertelne w skutkach pobicie podczas libacji na ul. Broniewskiego

Dodano: 08.02.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W jednym z mieszkań przy ul. Broniewskiego doszło do szarpaniny trzech pijanych mężczyzn, po której 78-latek stracił życie. Policja bada sprawę.

Całe zdarzenie miało miejsce wczorajszego dnia. Trzech mężczyzn spożywało alkohol, w pewnym momencie doszło do sprzeczki, a w konsekwencji do szarpaniny. Całe zdarzenie miało miejsce na ul. Broniewskiego.

W wyniku awantury, przez wzgląd na liczne obrażenia ciała zmarł 78-latek. Prawdopodobną przyczyną śmierci jest pobicie. W związku ze zdarzeniem do wyjaśnienia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 52 i 39 lat. Obydwaj byli pijani.

„Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19.00. Podczas udzielania pomocy poszkodowanemu, ten stracił przytomność” – wyjaśnia Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Policja zajmuje się wyjaśnieniem szczegółów w sprawie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu gościli przedstawiciele Międzyparlamentarnej Rady NATO-Ukraina

RZESZÓW. Rozmawiano o pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz obecności wojsk w Rzeszowie i okolicach.

Rzeszów

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

RZESZÓW. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. 

Reklama