Rzeszów - Środa, 08.07.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na al. Sikorskiego. Motocyklista zginął na miejscU

Dodano: 04.07.2026 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na al. Sikorskiego w Rzeszowie. Kierujący citroenem zderzył się z motocyklem. 36-letni motocyklista zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło kilkanaście minut po godz. 14 na al. Sikorskiego w Rzeszowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący citroenem, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z motocyklistą jadącym w kierunku Tyczyna.

Niestety,  36-latek w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Funkcjonariusze ustalili, że kierujący citroenem był trzeźwy.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku będą wyjaśniane w toczącym się postępowaniu.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył kolejny przetarg na projekt rozbudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Zgodnie z wytycznymi, dokumentacja powinna być gotowa 31 maja 2020 roku.

Rzeszów

Uniwersytecki Szpital Kliniczny miałby powstać w Świlczy. Całkowity koszt inwestycji może wynieść 900 mln zł

RZESZÓW. Wzorem dla placówki miałyby być podobne ośrodki stworzone w Szwecji i Australii.

Rzeszów

Drzewo bzu czarnego z Rzeszowa z szansą na tytuł Drzewa Roku 2019

RZESZÓW. Laureat z Rzeszowa znajduje się przy ul. Grodzisko 5.

Rzeszów

18-latek ukrył narkotyki w bieliźnie. Mężczyzna posiadał przy sobie 49 gramów mefedronu

RZESZÓW. Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki, uzyskali policjanci z komisariatu w Tyczynie.

Rzeszów

Rzeszów w wersji z Mincecrafta? 17 czerwca rusza Minecraft Demo Day

RZESZÓW. Już 17 czerwca uczniowie rzeszowskich szkół wezmą udział w warsztatach edukacyjnych Minecraft: Education Edition.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska na 13 miejscu w zawodach łazików marsjańskich

RZESZÓW. Uczelnia z Rzeszowa po raz szósty gościła na konkursie w Stanach Zjednoczonych.

Reklama