Rzeszów - Czwartek, 16.07.2026
Reklama

Śmiertelny wypadek na torach w Trzcianie. Wstrzymany ruch pociągów

Dodano: 20.05.2026 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

W Trzcianie pod Rzeszowem doszło dziś rano do śmiertelnego potrącenia kobiety przez pociąg. Od godziny 7.45 ruch na linii Rzeszów Główny – Trzciana jest wstrzymany. Przewoźnicy uruchamiają komunikację zastępczą.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.00. Pociąg „Przemyślanin" relacji Kraków Główny – Przemyśl Główny potrącił osobę znajdującą się na torach. Jak informuje Polskie Radio Rzeszów ofiarą jest młoda kobieta.

Po wypadku, od godziny 7.45 do odwołania, PKP Polskie Linie Kolejowe wstrzymały ruch pociągów na szlaku Rzeszów Główny – Trzciana. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policja, która ustala okoliczności zdarzenia.

PKP Intercity oraz Polregio wprowadzają dla pasażerów zastępczą komunikację autobusową. Aktualne informacje o opóźnieniach i zmianach w rozkładzie znaleźć można m.in. na Portalu Pasażera.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej pracują nad bezzałogowymi samolotami

RZESZÓW. Prace prowadzone są na zlecenie Europejskiej Agencji Obrony.

Rzeszów

Okradała dom, w którym pracowała jako opiekunka. Wpadła przez kamerę

GŁOGÓW MŁP. Od kiedy rozpoczęła pracę, z domu zginęło ponad 30 tys. złotych.

Rzeszów

Przy ul. Kwiatkowskiego powstają Tarasy Nad Zalewem. Deweloper wykupił teren z warunkami zabudowy

RZESZÓW. Deweloper wykupił teren wraz z pozwoleniem na budowę od mieleckiej firmy.

Rzeszów

Ceny za wodę i ścieki wzrosną? Ratusz bije na alarm, PGE uspokaja

RZESZÓW. Szykuje się podwyżka cen energii elektrycznej w Rzeszowie za dostarczenie wody i odprowadzenie ścieków.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Lubelskiej. Życie stracił 73-latek

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj po godz. 21, w Rzeszowie na ul. Lubelskiej.

Rzeszów

Autobus bez kierowcy już w przyszłym roku? Ratusz bada temat

RZESZÓW. ”Wnioski są pozytywne, to jest w naszym zasięgu” – wyjaśniał Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Sprzedawali nielegalnie tabletki aborcyjne. Grozi im do 15 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Ta sprawa miała swój początek w 2018 r., gdy do szpitala trafiła pacjentka z silnym krwawieniem.

Reklama