Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Spotkania Tadeusza Ferenca z mieszkańcami ze zmienioną formułą. Znamy terminy zebrań

Dodano: 15.10.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa spotka się w tym roku trzykrotnie z mieszkańcami Rzeszowa. Nie będzie podziału na spotkania dla poszczególnych osiedli.

Na spotkaniach omówione zostaną bieżące sprawy dotyczące miasta oraz projektu budżetu Rzeszowa na przyszły rok. Warto wspomnieć, że w tym roku zmienia się formuła spotkań prezydenta z mieszkańcami.

„W tym roku zmieniła się formuła tych spotkań i będą trzy spotkania ogólnie. Wszyscy mieszkańcy mogą przyjść, gdyż spotkania dotyczyć będą całego miasta a nie poszczególnych osiedli” – informuje Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Pierwsze spotkanie zaplanowano 18 października o godz. 16.00, przy ul. Błogosławionej Karoliny 21 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 18.

25 października Tadeusz Ferenc pojawi się w hali sportowej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów przy ul. Bałtyckiej 33. Spotkanie rozpocznie się również o 16.00.

W listopadzie prezydent pojawi się w hali sportowej Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Hetmańskiej 38. Spotkanie odbędzie się ósmego dnia miesiąca o godz. 16.00.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Rzeszów

W niedziele podkarpaccy strażacy interweniowali 64 razy

PODKARPACIE. Większość interwencji dotyczyła udrożniania przepustów drogowych i pompowania wody z zalanych piwnic.

Rzeszów

Wiemy kto dostarczy pociągi dla tras Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Dostarczeniem taboru kolejowego zajmie się firma Newag z Nowego Sącza.

Rzeszów

Kolejne nowe autobusy przyjadą do Rzeszowa. Tym razem 40 sztuk zasilanych sprężonym gazem

RZESZÓW. Prawa rozszerzenia przedmiotu zamówienia mówi również o dodatkowych 20 pojazdach.

Rzeszów

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja.

Rzeszów

Jest przetarg na kładkę rowerową przy moście Narutowicza

RZESZÓW. Pierwsza w Rzeszowie kładka kompozytowa ma być gotowa do 29 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Siatkarze Asseco Resovii spotkają się z fanami w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 17.00.

Rzeszów

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

RZESZÓW. Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły.

Reklama