Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

Dodano:

fot. Facebook / XRAii
fot. Facebook / XRAii
RZESZÓW. 10 marca w restauracji Lord Jack w Rzeszowie, spotkają się pasjonaci Internetu i nowych technologii, aby porozmawiać o rekrutacji programistów, automatyzacji marketingu, roli podcastów w dużych korporacjach oraz ochronie danych osobowych w dobie dzisiejszego marketingu. To już 26. edycja cyklicznych spotkań XRAii.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję posłuchać prelekcji polskich czołowych ekspertów z branży technologicznej. Będzie to również niepowtarzalna okazja do dyskusji. W trakcie XRAii #26 wypowiedzą się eksperci tj. Michał Korba (CCO i Co-Founder serwisu User.com), specjalista w marketingu internetowym, który wystąpi z prezentacją „O Automatyzacji marketingu, sprzedaży i obsłudze klienta słów kilka - czyli jak to wszystko zautomatyzować i nie zwariować.”, Dariusz Kalbarczyk (7N, Ng-Poland), doświadczony rekruter IT z prezentacją „Programista kontra reszta świata”, Krzysztof Wąsowski (Deloitte Digital CE), ekspert komunikacji marketingowej, wygłosi prezentację „O robieniu wartościowych podcastów w kilkusetosobowej organizacji” oraz Piotr Czajka (GWW Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi), wystąpi z prezentacją „Dane osobowe w marketingu. Co nowego - krótko i na temat”.
Reklama
Spotkanie odbędzie się 10 marca w lokalu Lord Jack w Rzeszowie o godzinie 18:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednakże wymagana jest rejestracja. Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz mobitouch. Partnerem głównym XRAii jest SoDA - największa polska organizacja reprezentująca sektor usług IT.

Bezpośrednia rejestracja na wydarzenie XRAii#26 www.bit.ly/XRAii26
Szczegóły wydarzenia na Facebooku www.bit.ly/event_XRAii26


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Rzeszów

Schematy linii na przystankach? Ratusz: tak, ale po wprowadzeniu wszystkich zmian w rozkładzie

RZESZÓW. „Schematy linii pojawią się na przystankach, kiedy wszystkie zmiany linii zostaną wprowadzone” – informuje Ratusz. 

Rzeszów

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

RZESZÓW. Zmiany zostaną wprowadzone na ul. Marszałkowskiej, Hetmańskiej oraz Dąbrowskiego.

Rzeszów

Podkarpackie samorządy otrzymają 77 mln zł, z czego 56 mln zł m.in. na odbudowę dróg i mostów

RZESZÓW. Promesy odebrali przedstawiciele 58 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 46 gmin oraz 12 powiatów. 

Rzeszów

Do trzech razy sztuka? Związek Gmin bliski rozstrzygnięcia przetargu na dostarczenie 15 autobusów

RZESZÓW. Trwa trzeci przetarg na dostawę 15 autobusów dla Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

Reklama