Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Strefa rekreacyjno-sportowa na osiedlu Króla Augusta w Rzeszowie

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wykonanie strefy rekreacyjno-sportowej na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Kamińskiego 12 w Rzeszowie. Wykonawca przebuduje boisko, zamontuje siłownię plenerową, wymieni nawierzchnię na placu zabaw oraz zamontuje zadaszoną wiatę rowerową.  

Zadanie, które będzie realizowane na os. Króla Augusta składać się będzie z kilku elementów. Jeden z nich to przebudowa istniejącego boiska do piłki nożnej. Wykonana zostanie nowa podbudowa, powierzchnia boiska będzie wyrównana i wyprofilowana. Ułożona zostanie także nowa murawa, zamontowane nowe bramki a istniejące piłkochwyty wydłużone i odnowione.

Kolejnym elementem będzie montaż siłowni plenerowej, z czterema podwójnymi stanowiskami. Trzecia część inwestycji to wymiana nawierzchni przy istniejącym placu zabaw na nową, poliuretanową. Ostatnim elementem będzie montaż zadaszonej wiaty rowerowej.

Przetarg na realizację zadania już ogłoszono. Rozstrzygnięcie nastąpi prawdopodobnie na przełomie lutego i marca. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu 90 dni od dnia podpisania umowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie Miodobranie. Degustacja i kiermasz produktów pszczelarskich

RZESZÓW. Rzeszowskie Miodobranie to kolejne z działań realizowane wspólnie przez autorów programu #TAKdlaPszczół, Galerię Rzeszów i Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Bezpłatnie badania mammograficzne dla mieszkanek Rzeszowa. Rusza kolejna edycja kampanii "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. Akcja rozpoczyna się 24.09.2020 r. i jest skierowana do mieszkanek Rzeszowa i całego powiatu rzeszowskiego w wieku 50-69 lat.

Rzeszów

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem. Nie żyje 70-letni rowerzysta

70-rowerzysta zginął dziś rano w zderzeniu z samochodem osobowym. Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy osiedlowej "pięćdziesiątki"

RZESZÓW. Od 23 września br. linia autobusowa obsługująca osiedle Zalesie będzie kursowała wg nowego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Franciszek Kotula ma swój mural w Rzeszowie

RZESZÓW. Na jednym z rzeszowskich bloków powstał gigantyczny mural z podobizną Franciszka Kotuli, sfinansowany z budżetu Województwa Podkarpackiego. Oficjalne odsłonięcie odbędzie się 25 września br.

Rzeszów

Pijany 19-latek uderzył autem w policyjny radiowóz

RZESZÓW. 19-letni mieszkaniec Rzeszowa spędził noc w izbie wytrzeźwień. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu, uderzył autem w policyjny radiowóz, a następnie znieważył interweniujących funkcjonariuszy.

Rzeszów

Bezpłatne szczepienia przeciwko grypie dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa w wieku od 65 do 74 roku życia, pensjonariusze DPS’ów oraz pacjenci zakładów opiekuńczo – leczniczych mogą skorzystać z darmowych sczepień przeciwko grypie.

Rzeszów

Dzień bez samochodu. We wtorek bezpłatna komunikacja miejska dla kierowców

RZESZÓW. „Zeroemisyjna mobilność dla każdego” to motyw przewodni tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbywa się od 16 do 22 września 2020 r.

Reklama