Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Strzelali z broni śrutowej do okien domów mieszkalnych. Ponadto uszkodzili kilkanaście samochodów

Dodano: 21.02.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Kilkanaście samochodów na terenie całego Rzeszowa zostało uszkodzonych w nocy z wtorku na środę. Policjanci zostali również zawiadomieni o uszkodzeniu elewacji i okien w domu mieszkalnym. Wczoraj policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o te czyny.

Od wczoraj policjanci przyjmują zgłoszenia o uszkodzonych na terenie Rzeszowa samochodach. Jak ustalili funkcjonariusze, w nocy z wtorku na środę sprawcy jeździli po Rzeszowie strzelając z broni śrutowej do zaparkowanych samochodów.

 Zostało uszkodzonych kilkanaście aut przy ulicach Nizinnej, Bałtyckiej, Lwowskiej, Hetmańskiej i Szopena. Tej samej nocy uszkodzona została elewacja i szyby w budynku mieszkalnym na osiedlu Zalesie.
Reklama
Do podobnego zdarzenie doszło również kilka dni wcześniej na ul. Załęskiej. Tam sprawcy uszkodzili dwa samochody i wiatę przystankową.

W środę policjanci z komisariatu na Nowym Mieście, gdzie we współpracy z funkcjonariuszami wydziałów kryminalnego i wywiadowczo interwencyjnego, zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tych zniszczeń. To mieszkańcy Rzeszowa w wieku niespełna 18 i 21 lat.

Teraz policjanci wspólnie z prokuratorami z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie pracują nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzeń i ewentualnego udziału w nich zatrzymanych mężczyzn.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Nowym Jorku zaprezentowano motocykl Harley-Davidson promujący Rzeszów [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Premiera motocykla odbyła się 9 maja w salonie Harley-Davidson of New York City w Nowym Jorku.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto ProtoLab. Znalazła się tam m.in. pracownia wirtualnej rzeczywistości

RZESZÓW. ProtoLab to przestrzeń dla rozwoju innowacji, ciekawych pomysłów i idei.

Rzeszów

Ruszyła internetowa rekrutacja do szkół średnich w Rzeszowie

RZESZÓW. Rejestracja kandydatów potrwa do 19 czerwca 2019 r.

Rzeszów

W Dolinie Lotniczej powstanie duży park magazynowy. Zatrudnienie znajdzie nawet 200 osób

RZESZÓW. Łączna powierzchnia dwóch budynków wynosić będzie ok. 56 000 mkw.

Rzeszów

Zaginął 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nie ma z nim kontaktu od 9 maja

RZESZÓW. Zaginiony Artur Dusza 9 maja br. około godz. 11, wyszedł z miejsca zamieszkania.

Rzeszów

Studenci z Politechniki Rzeszowskiej polecą do USA. Wezmą udział w zawodach łazików marsjańskich

RZESZÓW. W sumie w zawodach weźmie udział 36 zespołów z 10 krajów świata.

Rzeszów

Przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena unieważniony

RZESZÓW. Do przetargu zgłosił się jeden wykonawca z za wysoką ofertą.

Reklama