Rzeszów - Sobota, 10.05.2025
Reklama

Tragiczny finał poszukiwań 67-latka z Rzeszowa

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZOW. Wczoraj w Krasnem przypadkowa osoba natrafiła na zwłoki mężczyzny. Okazało się, że to ciało zaginionego w listopadzie ubiegłego roku 67-latka z Rzeszowa.
 
Od 23 listopada 2022 r. rzeszowscy policjanci poszukiwali zaginionego 67-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna ostatni raz widziany był w sobotę, 12 listopada 2022 r. Tego dnia wyszedł z mieszkania i od tamtej nie nawiązywał kontaktu z rodziną.
 
Wczoraj w Krasnem przypadkowi przechodni odnaleźli ciało mężczyzny, które znajdowało w odległości kilkuset metrów od drogi głównej, w zaroślach, na skarpie przy rzece. Przy zwłokach policjanci odnaleźli dwie torby i portfel z dokumentami, co umożliwiło wstępne potwierdzenie że jest to najprawdopodobniej zaginiony 67-latek. Dzisiaj tożsamość mężczyzny potwierdziła rodzina.
 
Na miejscu przeprowadzono oględziny. Decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe przyczyny śmierci mężczyzny.
 
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bracia kierowali tym samym motocyklem. Obydwaj byli pijani

RZESZÓW. Obaj mężczyźni odpowiedzą za jazdę w stanie nietrzeźwości, dodatkowo młodszy z nich odpowie za złamanie zakazu prowadzenia pojazdów.

Rzeszów

PKP rozpoczęło przebudowę stacji Rzeszów Główny. Demontaż kładki w lipcu

RZESZÓW. W lipcu wykonawca planuje demontaż dwóch pierwszych przęseł kładki od strony ul. Kochanowskiego.

Rzeszów

Zarząd Województwa Podkarpackiego z wotum zaufania i absolutorium

RZESZÓW, PODKARPACIE. Budżet Podkarpacia został wykonany w 95,3% planu.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców 15-stu ulic

RZESZÓW. Utrudnienia pojawią się 25 czerwca od godz. 22.00 do 06.00.

Rzeszów

25 czerwca możliwe czasowe utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. We wtorek, 25 czerwca br. ulicami miasta przejdzie pielgrzymka piesza do Lwowa.

Rzeszów

Radny interpeluje w sprawie poszerzenia chodnika i rewitalizacji al. Pod Kasztanami

RZESZÓW. Radny Daniel Kunysz pyta m.in. o możliwość poszerzenia chodnika na al. Pod Kasztanami.

Rzeszów

Interaktywne przejścia dla pieszych na al. Sikorskiego, Niepodległości i ul. Lwowskiej?

RZESZÓW. Dwójka radnych z Prawa i Sprawiedliwości pyta Ratusz o możliwość instalacji interaktywnych przejść dla pieszych.

Reklama