Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Tragiczny wypadek na budowie. Nie żyje dwóch mężczyzn

Dodano: 03.07.2020 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Dwóch mężczyzn spadło z rusztowania na budowie przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Ponieśli śmierć na miejscu. Sprawę bada policja pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano, około godz. 8:00 na budowie przy ul. Bałtyckiej. Wg wstępnych ustaleń Policji, dwóch pracowników podczas rozbiórki rusztowania, z nieustalonych przyczyn spadło z wysokości 11 piętra. 29-latek i 42-latek zginęli na miejscu.

Szczegółowe okoliczności wypadku ustala policyjna ekipa dochodzeniowo-śledcza, pracująca pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. Powiadomiono Państwową Inspekcję Pracy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Kierowca miał 1,7 promila

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło 11 lutego po godz. 21 w Boguchwale.

Rzeszów

Miasto wyremontuje ul. Różaną oraz ul. Kosynierów

RZESZÓW. Prace wykonywane na  ulicach mają zakończyć się do 31 lipca 2019 roku.

Rzeszów

656 zł – oto średnia cena OC w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie średnia składka spadła aż o 3,5%.

Rzeszów

Unieważniono przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Przetarg został unieważniony z prostej przyczyny: oferta wykonawcy przekracza wymagania finansowe miasta o prawie 10 mln zł.

Rzeszów

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Reklama