Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Kamieniu. Nie żyje 85-letnia piesza

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Po godz. 6:00 w Kamieniu doszło do potrącenia 85-letniej kobiety. Piesza zginęła na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Kamień w powiecie rzeszowskim.  Wg wstępnych ustaleń Policji, 26-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadący alfa romeo w kierunku Niska, potrącił 85-letnią mieszkankę powiatu rzeszowskiego. W wyniku doznanych obrażeń kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierowca alfy był trzeźwy.

W miejscy wypadku wprowadzono ruch wahadłowy. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności wypadku.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Rzeszów

Schematy linii na przystankach? Ratusz: tak, ale po wprowadzeniu wszystkich zmian w rozkładzie

RZESZÓW. „Schematy linii pojawią się na przystankach, kiedy wszystkie zmiany linii zostaną wprowadzone” – informuje Ratusz. 

Rzeszów

Kolejne zmiany lokalizacji przystanków w Rzeszowie

RZESZÓW. Zmiany zostaną wprowadzone na ul. Marszałkowskiej, Hetmańskiej oraz Dąbrowskiego.

Rzeszów

Podkarpackie samorządy otrzymają 77 mln zł, z czego 56 mln zł m.in. na odbudowę dróg i mostów

RZESZÓW. Promesy odebrali przedstawiciele 58 jednostek samorządu terytorialnego, w tym 46 gmin oraz 12 powiatów. 

Rzeszów

Do trzech razy sztuka? Związek Gmin bliski rozstrzygnięcia przetargu na dostarczenie 15 autobusów

RZESZÓW. Trwa trzeci przetarg na dostawę 15 autobusów dla Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”

Rzeszów

Tor żużlowy na Stadionie Miejskim zostanie wyremontowany

RZESZÓW. Zgodnie z dokumentacją projektową remont powinien być wykonany w terminie do 15 kwietnia br.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce ponownie przyjmie czartery z chasydzkimi pielgrzymami

RZESZÓW. Zgodnie z żydowskim kalendarzem w tym roku okazja do celebrowania rocznicy śmierci cadyka nadarza się dwukrotnie: 26 lutego oraz 28 marca.

Reklama