Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Trzy osoby ranne w wypadku na al. Witosa

Dodano: 22.10.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Wczoraj w godzinach przedpołudniowych na al. Witosa w Rzeszowie doszło do zderzenie czterech pojazdów. W zdarzenie ucierpiały trzy osoby. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Do wypadku doszło przed godz. 11.30. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili wstępnie, że 33-letni kierowca zespołu pojazdów, najprawdopodobniej nie zachował szczególnej ostrożności i najechał na tył forda, którym kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. Następnie ford siłą uderzenia została przemieszczony na poprzedzające go Iveco, który z koeli uderzył w jadące przed nim osobowe bmw.

W wypadku ucierpiało trzy osoby: kierowca forda i jego 26 letnia pasażerka oraz 31-letnia kierująca bmw. Poszkodowani trafili do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 22.10.2024, godz. 17:41
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

Rzeszów

Rzeszowska przychodnia ma nowoczesny rezonans. Jedyny taki w Polsce

RZESZÓW. Pracownia Rezonansu Magnetycznego ZOZ Nr 2 w Rzeszowie została wyposażona w nowoczesny rezonans magnetyczny - INGENIA AMBITION 1.5 X T. Jest to jedyne tego typu urządzenie w Polsce.

Rzeszów

Bezpłatna komunikacja miejska na mecz Polska - Niemcy na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Już jutro w Rzeszowie wielkie piłkarskie wydarzenie. Wszyscy kibice będą mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Na os. Pobitno powstaje ogromny zbiornik na wodę pitną

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie realizuje dużą inwestycję na osiedlu Pobitno. Powstaje tam nowy zbiornik, który zwiększy zapasy wody pitnej dla mieszkańców Rzeszowa. Koszt inwestycji to blisko 24 mln...

Rzeszów

Jesienna zbiórka niebezpiecznych odpadów w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 11 do 15 października 2021 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Reklama