Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Remont ul. Lisa Kuli polegał przede wszystkim na wymianie zniszczonej nawierzchni oraz przebudowie kanalizacji w rejonie skrzyżowania z ul. Jagiellońską. Wyrównano również krawężniki oraz wyregulowano studzienki kanalizacyjne. Jednym z warunków jakie postawiło miasto w przetargu, był szybki czas realizacji zadania. Dlatego też, wykonawca prowadził roboty budowalne zarówno w dzień, jak i w nocy. W miniony weekend, na ostatnim etapie prac, modernizowana ulica została całkowicie wyłączona z ruchu, a autobusy komunikacji miejskiej skierowano na objazdy.

Remont trwał od 6 sierpnia. Inwestycję realizowało Przedsiębiorstwo MOLTER Sp. z o.o. Głogowa Małopolskiego. Miasto przeznaczyło na ten cel nieco ponad 1 mln zł.  

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Do Rzeszowa powrócą upały. Temperatura maksymalna może osiągnąć nawet 31 st. C.

RZESZÓW, PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada upały w 17 powiatach województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Jaką popularnością cieszyła się wakacyjna linia kolejowa do słowackich Medzilaborec?

RZESZÓW. W piątek odbyło się spotkanie przedstawicieli Podkarpacia i Kraju Preszowskiego.

Rzeszów

Willa Potockich na Ukrainie „w rękach” studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Obóz, w ramach którego odbędą się prace potrwa od 11 do 22 września.

Rzeszów

Kilkaset osób pobiegnie w centrum Rzeszowa, aby pomóc 17-letniej Iwonie

8 września z rzeszowskiego rynku wystartuje charytatywna sztafeta Rzeszów Business Run. 

Rzeszów

Słynna amerykańska dziennikarka z wizytą w Rzeszowie

Amerykańska dziennikarka Rita Cosby będzie przebywała w Polsce od 26 sierpnia. Jej obecność to zapowiedź wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce oraz uczestnictwo w Kongresie 60 Milionów.

Rzeszów

Rzeszowskie inwestycje na liście konkursu finałowego. Zwycięzcę wybiorą internauci

RZESZÓW. W konkursie startuje 30 inwestycji, z czego trzy z Rzeszowa. 

Rzeszów

23 sierpnia będzie okazja do spotkania z zawodnikami Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższy piątek siatkarze i trenerzy Asseco Resovii będą czekać na kibiców w Galerii Rzeszów.

Reklama