Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa wymiana nawierzchni na ul. Kopisto. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Na kierowców przejeżdżających ul. Kopistą czekała dzisiaj niemiła niespodzianka. Na odcinku trwa wymiana nawierzchni, przez co ruch w stronę Al. Rejtana z dwóch pasów został ograniczony do jednego.

„Kładziona jest nowa nakładka. Jutro już remont się zakończy” – informuje Agnieszka Siwak Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Ponadto w ratuszu słyszymy, że utrudnienia na drodze pomiędzy Millenium Hall i budynkiem Uniwersytetu Rzeszowskiego wystąpią jedynie dzisiaj. Jutro ruch ma się odbywać normalnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policjanci eskortowali auto z rodząca kobietą do szpitala w Rzeszowie

RZESZÓW. Strzyżowscy policjanci we współpracy z rzeszowskimi funkcjonariuszami pilotowali samochód z rodzącą kobietą, ze Strzyżowa do szpitala w Rzeszowie.

Rzeszów

Kolejna innowacyjna firma na "Dworzysku"

RZESZÓW. Spółka I-BS.pl, zajmująca się tworzeniem i sprzedażą oprogramowania – zainwestuje na terenie PNT „Rzeszów-Dworzysko”. Wartość planowanej inwestycji to 1,8 mln zł.

Rzeszów

Przy ul. Skrajnej w Rzeszowie znaleziono ciało 59-latka. Zmarł z wychłodzenia

RZESZÓW. To drugi w tym roku przypadek wychłodzenia na Podkarpaciu.

Rzeszów

Dwa Charty czekają na właściciela. Kto rozpoznaje te psy?

Policjanci z Głogowa Małopolskiego proszą o pomoc w ustaleniu właściciela dwóch psów rasy Chart. 

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zrezygnował ze stanowiska prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Po 18 latach, Tadeusz Ferenc zrezygnował z funkcji prezydenta miasta Rzeszowa. Jako swojego potencjalnego następcę zaproponował Marcina Warchoła.

Rzeszów

Pijany 26-latek z Rzeszowa kradzionym autem pojechał do Łańcuta. Usłyszał zarzuty

RZESZÓW. 26-letni mieszkaniec Rzeszowa, który wspólnie z kolegą, wybrał się na wycieczkę do Łańcuta kradzionym samochodem, dodatkowo będąc pod wpływem alkoholu, usłyszał trzy zarzuty. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Rzeszów

Podpisano umowę na budowę Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z firmą Budimex na realizację Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego. Wartość inwestycji to blisko 74 mln zł.

Rzeszów

Na Stadionie Miejskim zaczynają montować nowe słupy oświetleniowe

RZESZÓW. Przebudowa Stadionu Miejskiego Stal na ostatniej prostej. Wykonawca rozpoczyna montaż nowego oświetlenia. Wszystkie prace mają zakończyć się do 25 lutego br.

Reklama