Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Utrudnienia na ul. Kopisto. Trwa wymiana nawierzchni

Dodano: 07.11.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa wymiana nawierzchni na ul. Kopisto. Prace mają zostać zakończone do jutra.

Na kierowców przejeżdżających ul. Kopistą czekała dzisiaj niemiła niespodzianka. Na odcinku trwa wymiana nawierzchni, przez co ruch w stronę Al. Rejtana z dwóch pasów został ograniczony do jednego.

„Kładziona jest nowa nakładka. Jutro już remont się zakończy” – informuje Agnieszka Siwak Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Ponadto w ratuszu słyszymy, że utrudnienia na drodze pomiędzy Millenium Hall i budynkiem Uniwersytetu Rzeszowskiego wystąpią jedynie dzisiaj. Jutro ruch ma się odbywać normalnie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa fabryka w Parku Naukowo-Technologicznym "Rzeszów-Dworzysko"

RZESZÓW. W ub. piątek na terenie Parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów-Dworzysko” oficjalnie otwarto nowy zakład produkcyjny Phoenix Contact E-Mobility. To szansa na nowe zatrudnienia.

Rzeszów

Na os. Nowe Miasto powstanie nowy dom kultury?

RZESZÓW. W ostatnim czasie pojawił się temat budowy nowego domu kultury na osiedlu Nowe Miasto. Kwestię podjął w swojej interpelacji Przewodniczący Klubu Radnych PiS, Marcin Fijołek.

Rzeszów

Trwają prace przeciwpowodziowe na Strugu w Rzeszowie

RZESZÓW. Ruszyły prace związane z zabezpieczeniem i regulacją rzeki Strug. 

Rzeszów

Jesienne porządki nad Wisłokiem. Pół tony śmieci w kilka godzin

RZESZÓW. Pół tony śmieci zniknęło z brzegów Wisłoka w centrum Rzeszowa i to zaledwie w kilka godzin. To efekt działań prowadzonych w ramach akcji #WodyToNieŚmietnik, która odbyła się 7 października.

Rzeszów

Wzmożone kontrole Policji w sklepach, urzędach i autobusach MPK

RZESZÓW. Funkcjonariusze będą sprawdzali, czy mieszkańcy stosują się do obowiązujących obostrzeń.

Rzeszów

MZBM wymienił już ponad 1100 pieców węglowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Około 50 ton niebezpiecznych pyłów i prawie 4500 ton dwutlenku węgla mniej w rzeszowskim powietrzu.

Rzeszów

Miasto zachęca do udziału w loterii meldunkowej. Do wygrania cenne nagrody

RZESZÓW. Ruszyła loteria meldunkowa „Rzeszów to My”. W puli nagród o łącznej wartości ponad 105 tys. zł są m.in. laptopy i hulajnogi elektryczne. Nagroda główna to samochód marki Hyundai i20.

Rzeszów

Specjalna linia autobusowa dowiezie pasażerów na Lotniczy Piątek w Jasionce

RZESZÓW. W piątek, 8 października 2021 r. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalną linię „OKL”, która dowiezie pasażerów na wydarzenie pn. Lotniczy Piątek. Przejazdy będą bezpłatne.

Reklama