Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu ul. Maczka i Siemieńskiego. Możliwe opóźnienia autobusów MPK

Dodano: /

Przebudowa skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego / fot. Archiwum RESinet.pl
Przebudowa skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego / fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. W nocy z 23 na 24 czerwca na przebudowywanym skrzyżowaniu ulic Maczka i Siemieńskiego wystąpią utrudnienia w ruchu. Układana będzie ostatnia warstwa nawierzchni.

Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, w nocy z poniedziałku na wtorek (23/24 czerwca br.) w obrębie skrzyżowania ul. Maczka i Siemieńskiego, będzie układana asfaltowa warstwa ścieralna. W związku z tym wystąpią utrudniania w ruchu. Dopuszczalny będzie tylko ruch autobusów. „Z uwagi na krótkotrwałe zamknięcie przejazdu mogą pojawić się zaburzenia w punktualności kursowania autobusów” – czytamy w komunikacie ZTM.

Przebudowa skrzyżowania ulic Maczka i Siemieńskiego to inwestycja realizowana w ramach budowy Wisłokostrady.

Reklama

Od 7 kwietnia na ww skrzyżowaniu obowiązuje zmieniona organizacja ruchu. Wyłączona została sygnalizacja świetlna, a ruch przez dotychczasowe skrzyżowanie odbywa się wyłącznie wzdłuż ul. Siemieńskiego. Nie ma możliwości wjazdu i wyjazdu ze skrzyżowania od strony ul. Gen Maczka.

Zgodnie z zapowiedziami Prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka, wykonawca robi wszystko, aby do końca czerwca zakończyć prace przy I etapie budowy Wisłokostrady i udostępnić dla ruchu nowy Most Załęski, przebudowane skrzyżowanie ulic Siemieńskiego i Gen. Maczka oraz nowy odcinek ul. Ciepłowniczej wraz z rondem.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Youtuber z Rzeszowa pobił bezdomnego. Sprawę nagłośnił OMZRiK [NAGRANIE]

RZESZÓW. Youtuber z Rzeszowa uderzył i odepchnął bezdomnego, z którym chwilę wczesniej rozmawiał.

Rzeszów

Przy ul. Grottgera w Rzeszowie znaleziono zwłoki mężczyzny

RZESZÓW. Aktualnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości znalezionego mężczyzny.

Rzeszów

Rzeszowskie przystanki solarne wyróżnione za granicą

RZESZÓW. Serwis należący do grupy Euronews zaliczył stolice województwa podkarpackiego do jednego z czterech europejskich liderów w dziedzinie ekologicznego transportu.

Rzeszów

Będą pociągi z Rzeszowa na Pol’And’Rock Festival

RZESZÓW. Sprzedaż biletów ruszy 17 lipca.

Rzeszów

Rzeszów liderem budownictwa na Podkarpaciu

RZESZÓW, PODKARPACIE. W 2018 roku spadła ilość mieszkań oddanych do użytkowania.

Rzeszów

Zaginęła 13-latka z Rzeszowa. Poszukiwania trwały do godz. 6 rano

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej trwały ponad 5 godzin.

Rzeszów

8,7 mln zł na rozbudowę systemu strefy płatnego parkowania to za mało?

RZESZÓW. Ratusz chciał m.in. zainstalować 338 kamer, których zadaniem będzie monitorowanie 2200 miejsc parkingowych.

Reklama