Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

W Rzeszowie trwa III etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji wymienionych zostanie 55 wiat przystankowych, a część zatok autobusowych zostanie przebudowanych. Nowe zatoki powstaną m.in. przy ul. Kilara, Kopisto, Lubelskiej, Lwowskiej, Ofiar Katynia, Warszawskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Podkarpackiej, Rejtana i Krakowskiej.

W związku z prowadzonymi aktualnie robotami, w ciągu najbliższych dwóch tygodni w rejonie trzech zatok autobusowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W rejonie przystanków przy ul. Lwowskiej (zatoka 36 D Lwowska Szpital), al. Powstańców Warszawy (zatoka 61A Powst. Warsz.) oraz ul. Kopisto (zatoka 120A Kopisto Uniwersytet) występuje zwężenie do jednego pasa ruchu. Prace przy tym ostatnim przystanku mają zakończyć się jeszcze w tym tygodniu.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Rzeszów

Parking wielopoziomowy przy hali Podpromie będzie czteropoziomowy z wyjazdem na most

RZESZÓW. Do 2023 roku mieszkańcy powinni już korzystać z nowej inwestycji.

Rzeszów

Radni z PiS chcą rewitalizacji placu targowego. Plan ratusza zakłada inwestycje na ok. 2 mln zł

RZESZÓW. Radni z rawa i Sprawiedliwości podnieśli temat rewitalizacji całego placu targowego przy ul. Targowej.

Rzeszów

Tak będzie wyglądała nowa szkoła i przedszkole na os. Drabinianka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Całość znajdzie się w jednym, trzy kondygnacyjnym obiekcie.

Reklama