Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Od piątku utrudnienia na ul. Rzecha. Będą wymieniać nawierzchnię

Dodano: 28.04.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W dniach od 30 kwietnia do 5 maja na ul. Rzecha drogowcy będą wymieniać nawierzchnię. Prace będą prowadzone na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z Załęską. Wystąpią utrudnienia w ruchu. Zmianie ulegnie również trasa linii autobusowej nr 41.

Prace na ul. Rzecha rozpoczną się w najbliższy piątek ok. godz. 18:00. Ulica na odcinku od skrzyżowania z ul. Lubelską do skrzyżowania z ul. Załęską wraz z mostem im. Tadeusza Mazowieckiego, będzie wyłączona z ruchu. Rondo na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej i Krogulskiego (im. Rodziny Ulmów) będzie przejezdne, podobnie jak skrzyżowanie ulic Rzecha i Załęskiej. Roboty potrwają do 5 maja (środa) do godz. 5 rano.

Prace na ul. Rzecha będą polegały na ściągnięciu nawierzchni i ułożeniu nowej. Roboty będą wykonywane w ramach gwarancji.
Reklama
W dniach od 30 kwietnia (po godz. 18) do 5 maja (przed godz. 5 rano) kierowcom jadącym ze wschodu na zachód miasta i w kierunku przeciwnym zalecae jest korzystanie z ul. Lwowskiej, al. Piłsudskiego, ul. Krakowskiej.

Zmiana trasy linii autobusowej nr 41

W związku z wymianą nawierzchni w dniu 4 maja br. (wtorek) zmianie ulegnie trasa linii autobusowej nr 41. Autobusy jeździć będą od przystanku Lubelska szpital 02 przez ulice Maczka i Ciepłowniczą do przystanku Rzecha stacja paliw 03 (z wyłączeniem części ulicy Lubelskiej oraz mostu im. Tadeusza Mazowieckiego). Dalszy przebieg trasy i rozkład godzinowy tej linii nie ulegnie zmianie. Na trasie przejazdu odcinkiem objazdowym obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczynają się Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody

RZESZÓW. Dziś (3.02) na nowej pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczynają się Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody. Zawody potrwają do niedzieli. Weźmie w nich udział ścisła krajowa czołówka zawodników.

Rzeszów

Rozpoczyna się montaż maszyny TBM, która wydrąży tunel na S19 Rzeszów - Babica

RZESZÓW/BABICA. Wszystkie elementy maszyny TBM są już na placu budowy. 

Rzeszów

W 14 min. z centrum Rzeszowa na lotnisko w Jasionce. Trwa budowa nowej linii kolejowej

RZESZÓW. Inwestycja realizowana jest w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej.

Rzeszów

Cała branża ślubna w jednym miejscu! W niedzielę Targi Ślubne w Rzeszowie

RZESZÓW. Porady specjalistów, najnowsze kolekcje i trendy, różnorodność ofert oraz możliwość bezpośrednich rozmów z wystawcami – to wszystko czeka na przyszłe pary młode już w najbliższą niedzielę (5 lutego) w hali Podpromie.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Interweniował śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 47-letni kierowca citroena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Latem znów polecimy z Rzeszowa do Gdańska. Ruszyła sprzedaż biletów

RZESZÓW. Połączenie będzie realizowane od 2 czerwca do 5 września 2023, dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Radni nadali nazwę okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Żartobliwie mówi się o niej „Aureola Ferenca”, od 31 stycznia ma już jednak  oficjalną nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa o „słynnej” okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 1 lutego zamknięta ul. Grottgera

RZESZÓW. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Grottgera od skrzyżowania z ul. Asnyka do placu Kilińskiego.

Reklama