Rzeszów - Czwartek, 19.02.2026
Reklama

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

Dodano: 20.03.2020 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

18 marca weszła w życie zmiana rozkładu, polegająca na „przestawieniu” kursów siedmiu linii na sobotni rozkład. 19 marca Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie poinformował o kolejnej modyfikacji w siatce połączeń.

Od 23 marca 2020 r. wszystkie linie komunikacji miejskiej będą kursować zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy, natomiast w Specjalnych Strefach Ekonomicznych wprowadzone zostaną kursy linii 51, 52 i 54.

Ponadto ze względu na zawieszenie działalności portu lotniczego Rzeszów-Jasionka wstrzymane zostaje kursowanie linii 53. Jak czytamy w komunikacie ZTM-u, wprowadzane zmiany mają związek z prowadzonymi działaniami profilaktycznymi ,mającymi zapobiegać dalszemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Możliwe burze z gradem i silny wiatr, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h

Rzeszów

Czy w Rzeszowie zniknie Straż Miejska? Znamy stanowisko prezydenta miasta

RZESZÓW. „Bez nich miasto byłoby dużo brzydsze” – wyjaśniał prezydent.

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Rzeszów

Aktorzy „Siemaszki” zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

RZESZÓW.Do Oksany Czerkaszyny powędrowała nagroda indywidualna dla najlepszej aktorki.

Reklama