Rzeszów - Wtorek, 03.06.2025
Reklama

W maju ruszają pokazy specjalne fontanny multimedialnej [HARMONOGRAM]

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 10 pokazów specjalnych fontanny multimedialnej zaplanowano w tym sezonie letnim. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę, 6 maja o godz. 21:30. Zaprezentowane zostaną programy „Cztery pory roku” i „Małe rzeczy w dużej skali”.

Pierwotnie inauguracyjny spektakl fontanny multimedialnej w sąsiedztwie al. Lubomirskich był planowany na 29 kwietnia. Jednak, ze względu na wiele atrakcji, które zostały przygotowane na najbliższy, wydłużony weekend, pierwszy pokaz odbędzie się w sobotę 6 maja. Zaprezentowany zostanie program, który swoją premierę miał w ubiegłym roku, składający się z dwóch części. Pierwsza z nich to „Cztery pory roku”, inspirowana muzyką Antonio Vivaldiego, druga nosi tytuł „Małe rzeczy w dużej skali”. Pokaz rozpocznie się o godz. 21.30.

Harmonogram pokazów specjalnych fontanny multimedialnej:
  • 6 maja - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
  • 13 maja – „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21.30
  • 27 maja - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
  • 3 czerwca - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
  • 17 czerwca - „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21.30
  • 1 lipca - „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21.30
  • 22 lipca - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21.30
  • 12 sierpnia - „Cztery pory roku”, „Małe rzeczy w dużej skali” – godz. 21
  • 26 sierpnia - „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 21
  • 9 września - „Folk dookoła świata”, „Walka Tytanów” – pokaz z udziałem aktorów – godz. 20.30
 
Ponadto fontanna multimedialna będzie prezentowała pokazy codzienne. O godz. 12:00 pokaz dla dzieci (kompilacja z bajek), o godz. 17:00 pokaz dzienny, a o godz. 21:00 (do 10 września) i 20:00 (od 11 września do 15 października) pokaz wieczorny.
Reklama
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Rzeszów

Nowe ekologiczne autobusy dla Rzeszowa. Miasto sprawdza oferty

RZESZÓW. Trzy firmy zgłosiły się do przetargu na dostarczenie dla Rzeszowa nowych, elektrycznych i gazowych autobusów komunikacji miejskiej. Miasto weryfikuje oferty.  

Rzeszów

Bezpłatne porady prawne dla osób pokrzywdzonych przestępstwem

RZESZÓW. Akcja prowadzona jest w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Rzeszów

Nowa ulica i nowy park w Rzeszowie

RZESZÓW. Na osiedlu Mieszka I będzie ulica Wrzesława Romańczuka. Z kolei teren zielony w centrum Rzeszowa zyska nazwę „Park im. Prof. Józefa Szajny”.

Rzeszów

Dwie linie MPK do likwidacji

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie likwiduje dwie linie autobusowe – nr 56 i 60.

Rzeszów

Tragedia w Zakładzie Karnym w Rzeszowie. Aresztant zabił funkcjonariuszkę

RZESZÓW. Trwa wyjaśnianie okoliczności śmierci 39-letniej funkcjonariuszki Służby Więziennej. Kobieta została zabita przez aresztanta w trakcie konsultacji psychologicznej.

Rzeszów

Tak może wyglądać Podkarpackie Centrum Zdrowia Dziecka [WIZUALIZACJE]

RZESZÓW. Projekt warszawskiej pracowni Atelier Tektura zwyciężył w konkursie na koncepcję architektoniczną Podkarpackiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Rzeszów

Miasto przekaże kolejne środki na budowę Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ponad 5 mln zł wsparcia finansowego przekaże w tym roku miasto Rzeszów na budowę infrastruktury przystankowej w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej, przedsięwzięcia realizowanego przez Województwo Podkarpackie.   

Reklama