Rzeszów - Piątek, 15.08.2025
Reklama

W niedzielę ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Możliwe utrudnienia

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. W niedzielę, 16 czerwca 2024 odbędzie się finał akcji "Rowerowy Maj" 2024. Z tej okazji ulicami Rzeszowa przejedzie kilkuset rowerzystów. Trasa przejazdu przebiegać będzie głównymi ulicami miasta. Przejazd zabezpieczać będą policjanci.

Zbiórka uczestników wydarzenia odbędzie się od godz. 10:30 na rzeszowskim Rynku. O godz. 11:00 wyrusza na przejażdżkę ulicami miasta. Rowerzyści pojadą na Bulwary. Przejadą ulicami: Słowackiego, Szopena, Piłsudskiego, Wiaduktem Śląski, Krakowską, Witosa, Langiewicza, Jagiellońską, Cieplińskiego, Piłsudskiego, Rejtana, Niepodległości, Krzyżanowskiego, Armii Krajowej, Powstańców Warszawy, Hetmańską i Bulwarową pod scenę na Bulwarach, gdzie dotrą około godz. 13.30.

Zgodnie z przewidywaniami organizatorów, w imprezie weźmie udział od 200 do 400 rowerzystów. Przejazd uczestników zabezpieczać będą policjanci rzeszowskiej drogówki. Na trasie „masy krytycznej" mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu.

Policjanci apelują do kierujących oraz wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności podczas przejazdu rowerzystów i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 5 marca jeden z przystanków na ul. Marszałkowskiej będzie przeniesiony

RZESZÓW. W związku z przebudową zatoki autobusowej, jeden z przystanków znajdujących się na ulicy Marszałkowskiej zostanie przeniesiony.

Rzeszów

Monopoly stworzy rzeszowską edycję gry. Będzie konkurs dla szkół

RZESZÓW. Rzeszowska edycja Monopoly będzie gotowa na jesień.

Rzeszów

Wypadek na drodze krajowej w Krasnem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 94.

Rzeszów

Ruszył przetarg na projekt dwupoziomowego skrzyżowania na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Projekt ma być gotowy do 30 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Polska Grupa Zbrojeniowa przejmie Zakłady Napędów Lotniczych Pratt&Whitney Rzeszów

RZESZÓW. Porozumienie jest rezultatem prowadzonych od wielu miesięcy rozmów.

Rzeszów

Czy drzewa owocowe znajdą się w przestrzeni miejskiej?

RZESZÓW. Po ostatniej sesji Rady Miasta wpłynęła interpelacja podpisana przez 13 radnych. 

Rzeszów

Policjanci z Trzebowniska zatrzymali 25-letniego złodzieja. Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie

RZESZÓW. 25-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty za kradzieże i włamania.

Reklama