Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Wjechała samochodem do rowu, ranna trafiła do szpitala

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego kierująca citroenem wjechała do rowu i wpadła do potoku. Ranna kobieta została przewieziona do szpitala. Samochodem podróżował jeszcze 10-letni pasażer. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, chłopiec nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godz. 7:30 w Hermanowej. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 39-letnia kobieta kierująca citroenem, jadąc w kierunku Tyczyna, na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, przejechała przez bariery energochłonne, wjechała do przydrożnego rowu i wpadła do potoku. Samochód przewrócił się na bok

W wyniku zdarzenia 39-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego została ranna i trafiła do szpitala. Jej pasażer, 10-letni chłopiec nie odniósł obrażeń. Kobieta była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego porannego zdarzenia.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Czarny Bez" z Rzeszowa powalczy o tytuł Europejskiego Drzewa Roku 2020

RZESZÓW. Z tej okazji do Rzeszowa przyjedzie Rob McBride – miłośnik drzew, reporter BBC i ambasador Konkursu Europejskie Drzewo Roku.

Rzeszów

Na prywatnej posesji w Rzeszowie ujawniono krajankę tytoniową o wartość 63 tys. zł

RZESZÓW.  Pomieszczeniach budynku strażnicy graniczni ujawnili 8 worków wypełnionych nielegalną krajanką tytoniową.

Rzeszów

Zmiana rozkładów jazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Nowe rozkłady obowiązywać będą od 3 lutego 2020 r. 

Rzeszów

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

RZESZÓW. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. 

Rzeszów

Z Rzeszowa do Tunezji. Nowy kierunek czarterowy

Rzeszów. Nowe połączenie rusza 11 czerwca.

Rzeszów

Trwa kompletowanie dokumentacji przed rozpoczęciem budowy mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Projekt zakłada budowę mostu oraz sieci połączeń drogowych.

Rzeszów

W lutym rozpoczną się konsultacje ws. zmiany granic

RZESZÓW. Konsultacje będą trwały do 21 lutego 2020 r.

Reklama