Rzeszów - Środa, 11.06.2025
Reklama

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

Dodano:

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem. W razie konieczności uczelnia „rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych”.

„W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zwraca się do studentów i pracowników o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych. Uczelnia zaleca także powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych. Apeluje jednocześnie o ostrożność i nieuleganie panice.” – czytamy w komunikacie uczelni.

WSPiA apeluje o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego oraz postepowanie zgodne z obowiązującymi zaleceniami, na wypadek zauważenia u siebie niepokojących objawów lub pobytu w ostatnim czasie za granicą w krajach podwyższonego ryzyka. Jednocześnie uczelnia zapewnia, że w momencie realnego zagrożenia na terenie naszego województwa, w trosce o bezpieczeństwo studentów, jak i pracowników, rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych, podczas których w kampusie WSPiA pojawia się blisko 1500 studentów.
Reklama
Na terenie uczelni rozwieszono również plakaty informacyjne na temat zachowania środków ostrożności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pomnik płk. Cieplińskiego odsłonięty

RZESZÓW. W ub. sobotę, w dniu urodzin płk Łukasza Cieplińskiego, odsłonięto jego popiersie. Pomnik stanął na terenie dowództwa 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej przy ul. Lwowskiej 4.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzieże w drogerii

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o kradzieże w jednej z rzeszowskich drogerii. 

Rzeszów

Na os. Pobitno trwa budowa nowoczesnego zbiornika na wodę pitną

RZESZÓW. MPWiK buduje nowoczesny zbiornik wody pitnej przy ulicy Morgowej na osiedlu Pobitno. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2022 r.

Rzeszów

Na łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej układają już asfalt

RZESZÓW. Jeżeli pogoda dopisze, do końca przyszłego tygodnia, drogowcy powinni zakończyć układanie asfaltu na budowanym łączniku ulic Kopisto i Wierzbowej.

Rzeszów

Aquapark w Rzeszowie. Zakończyły się konsultacje rynkowe

RZESZÓW. 13 firm wzięło udział w konsultacjach rynkowych dotyczących budowy aquaparku w Rzeszowie. Decyzja o lokalizacji inwestycji ma zapaść jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Zatrzymani za kradzież "na kolec"

RZESZÓW. Dwóch obywateli Gruzji usłyszało zarzut kradzieży pieniędzy. Mężczyźni działali tzw. metodą "na kolec", przecinając oponę w samochodzie pokrzywdzonego.

Rzeszów

Rzeszów ma Architekta Miasta. To pierwsze takie stanowisko w stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. Janusz Sepioł, architekt, urbanista i historyk sztuki będzie pierwszym rzeszowskim Architektem Miasta. Prezydent Fijołek właśnie przedstawił go mieszkańcom. 

Rzeszów

Policyjny pościg ulicami Rzeszowa. 20-latek pędził 142 km/h

RZESZÓW. O 92 km/h dozwoloną prędkość przekroczył kierowca bmw wczoraj na ul. Sikorskiego. 20-latek zignorował sygnały drogówki i próbował uciec. W wyniku pościgu ulicami miasta mężczyzna został zatrzymany.

Reklama