Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

Dodano: 06.03.2020 r.

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem. W razie konieczności uczelnia „rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych”.

„W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zwraca się do studentów i pracowników o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych. Uczelnia zaleca także powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych. Apeluje jednocześnie o ostrożność i nieuleganie panice.” – czytamy w komunikacie uczelni.

WSPiA apeluje o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego oraz postepowanie zgodne z obowiązującymi zaleceniami, na wypadek zauważenia u siebie niepokojących objawów lub pobytu w ostatnim czasie za granicą w krajach podwyższonego ryzyka. Jednocześnie uczelnia zapewnia, że w momencie realnego zagrożenia na terenie naszego województwa, w trosce o bezpieczeństwo studentów, jak i pracowników, rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych, podczas których w kampusie WSPiA pojawia się blisko 1500 studentów.
Reklama
Na terenie uczelni rozwieszono również plakaty informacyjne na temat zachowania środków ostrożności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Konrad Fijołek obiecał wdrożenie "pakietu dla rowerzystów"

​RZESZÓW. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zobowiązał się do realizacji pomysłów na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nie żyje 61-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, na skrzyżowaniu ulic Gromskiego i Krogulskiego w Rzeszowie.  W zderzeniu forda z audi ranne zostały cztery osoby. Jedna z nich zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Dnia Matki w CH Plaza

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 22 maja centrum handlowe Plaza wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie, organizują kiermasz z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Punkty będą otwarte podczas meczów piłkarskich.

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Reklama