Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

Wypadek na ul. Piłsudskiego w Rzeszowie. Piesza zderzyła się z motocyklistą

Dodano: 18.06.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Na ul. Piłsudskiego w Rzeszowie doszło do zderzenia 27-letniej pieszej z motocyklem. Kobieta trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj, przed godz. 17:0. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci, 27-letnia mieszkanka Rzeszowa, przebiegła przez jezdnię w miejscu niedozwolonym i doprowadziła do zderzenia z motocyklem marki Yamaha. 27-latka trafiła do szpitala, 30-letni motocyklista nie odniósł obrażeń.

Policjanci apelują o rozsądek na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Przede wszystkim dotyczy to pieszych, którzy określani są mianem tzw. niechronionych uczestników ruchu drogowego. Są oni najbardziej narażeni na obrażenia i urazy w zderzeniu z jadącym pojazdem.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wprowadzenie opłat na parkingu lotniska w Jasionce od 21 sierpnia br.

RZESZÓW. Łączna ilość miejsc parkingowych wyniesie 857.

Rzeszów

30 sierpnia rusza sprzedaż karnetów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. W tym momencie ruszy I etap rezerwacji. Drugi, otwarty wystartuje 27 września.

Rzeszów

3 mln zł powędrowało do szpitala MSWiA W Rzeszowie

RZESZÓW. Umowę zawarto 14 sierpnia w szpitalu MSWiA w Rzeszowie.

Rzeszów

Uruchomiono sprzedaż biletów semestralnych i uczniowskich

RZESZÓW. Bilety semestralne uczniowskie będą dostępna w okresie od 1 września 2019 r. do 31 stycznia 2020 r.

Rzeszów

W rzeszowskim Oknie Życia Caritas znaleziono chłopczyka

RZESZÓW. Niemowlę znalazła siostra Dominika, kierownik Domu Samotnej Matki – nadała mu imię Jacek.

Rzeszów

Teatralna przerwa w Rzeszowa dobiega końca. 22 sierpnia do miasta przyjeżdżają artyści z Gruzji, Ukrainy i Litwy

RZESZÓW. Na mieszkańców Rzeszowa czeka 17 wydarzeń, w tym koncerty, spektakle oraz wernisaże.

Rzeszów

Jakie są najpopularniejsze marki samochodów na ulicach Rzeszowa?

RZESZÓW. Najczęściej właścicielami pojazdów rejestrowanych w Rzeszowie są mężczyźni, lubujący się w głównej mierze w samochodach typu hatchback. W głównej mierze rzeszowianie decydują się na zakup samochodów pochodzących z Polski.

Reklama