Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zablokowane dwa pasy w kierunku Tyczyna

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Przed godz. 11:00 na ul. Sikorskiego w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów – fiata pandy z audi. Zablokowane są dwa pasy ul. Sikorskiego w kierunku Tyczyna i wyjazd z ul. Karola Wojtyły. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.

Do wypadku doszło na wysokości skrzyżowania ul. Sikorskiego z ul. Karola Wojtyły. Wg wstępnych ustaleń Policji, 23-letni kierowca audi, wyjeżdżając spod sklepu, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa kierującej fiatem pandą, 32-letniej mieszkance Rzeszowa, która jechała w kierunku Tyczyna. W wyniku zdarzenia fiat dachował. KIerująca nim kobieta została ranna i trafiłą do szpitala. Kierujący audi był trzeźwy.

W miejscu wypadku zablokowane są 2 pasy ruchu na ul. Sikorskiego oraz wyjazd z ul. Karola Wojtyły. Ruch na ul. Sikorskiego odbywa się pasami w kierunku centrum miasta. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 14:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Seniorzy postulują o zmianę rozkładu jazdy linii nr 48. Chodzi o dojazd do cmentarza Wilkowyja

RZESZÓW. Interpelacje w tej sprawie wystosował radny Mateusz Szpyrka z Prawa i Sprawiedliwości.

Rzeszów

Kolizja w Boguchwale. Policja kieruje samochody na objazdy

BOGUCHWAŁA. W wyniku zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo, a samochody osobowe kierowane są na objazdy.

Rzeszów

Nowy odcinek ul. Warszawskiej będzie przebudowany

RZESZÓW. Niebawem ruszy przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej.

Rzeszów

Pomysł radnego: Oświetlenie radarowe w rejonie Lisiej Góry i Żwirowni

RZESZÓW. Interpelację w tej sprawie wystosował Daniel Kunysz, radny Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

Zmiana terminu utrudnień w związku z remontem wiaduktu kolejowego na al. Wyzwolenia

RZESZÓW. Nowy obowiązujący termin to 28 stycznia – 3 luty.

Rzeszów

Przetarg na tabor kolejowy na potrzeby Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej unieważniony

RZESZÓW. "Nie chcemy zmieniać terminu dostawy” – wyjaśnia marszałek  Władysław Ortyl.

Rzeszów

Rzeszów bez żużla w 2019 roku. Speedway Stal Rzeszów bez „dzikiej karty”

RZESZÓW. Polski Związek Motorowy zdecydował, że Speedway Stal Rzeszów nie otrzyma licencji na sezon 2019.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kierunek studiów dla twórców gier

RZESZÓW. PrimeBit Games rozpoczyna współpracę z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Reklama