Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku na ul. Warszawskiej doszło dzisiaj w godzinach porannych. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami.

Według informacji, jakie zdołaliśmy uzyskać od Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

"Kierujący chryslerem, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Warszawską w kierunku centrum prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault" - informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-latek. Za kierownicą renault siedział 47-letnie mieszkaniec powiatu skrzyżowskiego. Do wypadku doszło na wysokości ul. Bażantowej.

Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudniania mogą potrwać do godz. 11.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Niezwykle ambitny początek projektu Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Czy w listopadzie czeka nas kolejna dawka smart wydarzeń?

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po zaciętym pojedynku przegrywa w meczu inauguracyjnym

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów po wyrównanym i zaciętym meczu przegrali w Katowicach z GKS-em 2:3.

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Rzeszów

Poranne wypadki na ulicach Rzeszowa. 3 osoby trafiły do szpitala

RZESZÓW. Z uwagi na pogarszające się warunki pogodowe, policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.

Rzeszów

"Każda inna, wszystkie równe!". W listopadzie pierwszy Kobiecy Kongres na Podkarpaciu

Kobiecy Kongres to platforma spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejsce do dyskusji na ważne dla kobiet tematy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Strażowie. Nie żyje 78-letni mężczyzna

Mężczyzna wpadł pod przyczepę ciągnika rolniczego, który go omijał.

Reklama