Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Wypadek w Lutoryżu. Utrudnienia na DK19

Dodano: 09.12.2021 r.

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
RZESZÓW. Dwie osoby ranne w wypadku, do którego doszło dziś rano w Lutoryżu w wyniku zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Ruch w okolicy miejsca wypadku odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło dziś około 9:20 w Lutoryżu na drodze krajowej nr 19. Według ustaleń policji kierowca audi Q5, jadąc w kierunku Babicy, na prostym odcinku drogi zderzył się z samochodem ciężarowym, kierowanym przez obywatela Ukrainy.

W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby: kierowca oraz pasażer osobówki. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

W okolicy miejsca wypadku ruch odbywa się wahadłowo.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ustalenia prokuratury ws. mężczyzny wydobytego z wnętrza płonącego drzewa

RZESZÓW. Prokuratura prowadzi śledztwo z art. 151 kodeksu karnego.

Rzeszów

Przebudowa wiaduktu na ul. Batorego rozpoczęta. Potrwa ok. 13 miesięcy

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wybudują nowy, ponad 3-krotnie szerszy obiekt.

Rzeszów

Rada Miasta i mieszkańcy Nowego Jorku docenili prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc otrzymał dyplom uznania od członka Rady Miasta Nowego Jorku.

Rzeszów

Za nami pokazy na 100-lecie Aeroklubu Polskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tysiące miłośników lotnictwa miało okazję oglądać podniebne akrobację na 100-lecie Aeroklubu Polskiego.

Rzeszów

32-latka z Rzeszowa z papierosami bez akcyzy. W trakcie przeszukania jej domu znaleziono także marihuanę

RZESZÓW. Szacunkowa wartość ujawnionej kontrabandy wynosi łącznie ok. 50 tys. zł.

Rzeszów

Darmowe bilety dla dzieci i młodzieży. Co zrobić, aby przedłużyć ulgę?

RZESZÓW. Aby starać się ponownie o prawo do ulgi należy przedstawić te same dokumenty co w poprzednim roku.

Reklama