Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

Dodano:

Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" organizowane przez Fundację Felineus. Jego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji.

Na wystawie prezentowane będą kocie obrazy Eli Kloc i Anny Ślęzak. Główną atrakcją wieczoru będzie charytatywna licytacja najpiękniejszych z nich, podarowanych Fundacji Felineus. Aukcję poprowadzi Emilia Kudasik-Gil. Pozostałe prace będzie można nabyć za „cegiełkę”. Całość dochodu ze sprzedaży obrazów zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Felineus.

- Celem wydarzenia jest nie tylko wernisaż i wystawa, ale przede wszystkim wsparcie podopiecznych Fundacji Felineus - bezdomnych kotów - oraz propagowanie pomocy zwierzętom bezdomnym i zwalczanie bezdomności zwierząt – wyjaśnia Emilia Kudasik-Gil.
 
Wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 17:00 w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego przy ul. Jana Matejki 10.

Na wszystkich gości czeka słodki, wegański poczęstunek, który przygotuje pracownia ciast i tortów VeganoManiak.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

RZESZÓW. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.

Rzeszów

Game Over Cycles przenosi warsztat do Rzeszowa [FOTO]

RZESZÓW. Nowy warsztat jest zlokalizowany przy ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają poszukiwania 15-latki z Rzeszowa

RZESZÓW. Nastolatka w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, około godziny 19:30 wyszła z miejsca zamieszkania.

Rzeszów

Ul. Staroniwska będzie poszerzona

RZESZÓW. Ulica Staroniwska będzie wyremontowana w całości.

Rzeszów

Ile zapłacą klienci targowiska przy ul. Dworaka za korzystanie z miejsc parkingowych?

RZESZÓW. Projekt uchwały dotyczy nowo powstałych miejsc przy placu targowym.

Rzeszów

Radni PiS wnioskują o rozbudowę sześciu skrzyżowań

RZESZÓW. "To krok w kierunku usprawnienia organizacji ruchu w mieście”.

Rzeszów

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

TRZEBOWNISKO. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.

Reklama