Rzeszów - Wtorek, 16.12.2025
Reklama

Za kilka dni rozpocznie się akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”

Dodano: 12.09.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Od 16 do 22 września 2019 r. trwać będzie akcja „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”.

Akcja ma na celu przypomnienie pasażerom, że mobilne bilety i bezgotówkowe rozwiązania płatnicze to nie tylko wygoda, ale i sposób na ochronę środowiska naturalnego.

W ramach akcji „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej” każdy, kto pomiędzy 16 a 22 września 2019 r. zarejestruje się w mPay, będzie mógł skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego: EKO2019. Wpisanie go w aplikacji pozwoli na otrzymanie zasilenia konta mPay o wartości 5 zł. Uzyskane w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na zakup biletów komunikacji miejskiej.

Aplikacja na telefony komórkowe mPay jest jednym z oficjalnych kanałów sprzedaży biletów komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Firma ta aktywnie uczestnicząc w obchodach tegorocznej edycji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zarejestrowała akcję o nazwie „Bądź EKO i wybieraj mobilne bilety komunikacji miejskiej”.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersyteckie Centrum Lekkoatletyczne otwarte

RZESZÓW. 4 listopada odbyło się uroczyste otwarcie Uniwersyteckiego Centrum Lekkoatletycznego. To inwestycja za niemal 52 mln.

Rzeszów

W weekend utrudnienia przy wymianie dowodów osobistych

RZESZÓW. W najbliższą sobotę i niedzielę utrudnienia w uzyskaniu lub wymianie dowodu osobistego. Będą nowe dowody z cechą biometryczną.

Rzeszów

Kolejna akcja szczepień w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. W najbliższy weekend Podkarpacki Urząd Wojewódzki we współpracy z Klinicznym Szpitalem Wojewódzkim nr 2 przeprowadzi na terenie urzędu akcję szczepień przeciw COVID-19.

Rzeszów

Wypadek w Hyżnem. Droga Rzeszów - Dynów już przejezdna

Jak poinformowała podkarpacka policja, nie ma już utrudnień na drodze wojewódzkiej relacji Rzeszów – Dynów.

Rzeszów

Będzie rozbudowa ul. Myśliwskiej

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg w związku z rozbudową ul. Myśliwskiej (os. Pogwizdów Nowy) na odcinku od ul. Pogwizdowskiej do ul. Św. Huberta.

Rzeszów

Rzeszowskie Forum Zieleni. Rozmowy o studium i nowych inwestycjach

RZESZÓW. We wtorek w Urban Lab dyskutowano o zieleni, klimacie i krajobrazie miejskim. Powstaną nowe parki i ogrody działkowe.

Rzeszów

Pierwszy krok do powstania aquaparku w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozpoczęły się konsultacje rynkowe dotyczące budowy parku wodnego w Rzeszowie. To pierwszy etap w realizacji wyczekiwanej inwestycji.

Rzeszów

Nowe pojemniki na elektroodpady w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie ustawione zostały cztery kolejne pojemniki na elektrośmieci. Łącznie w mieście mamy już 35 miejsc, gdzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.

Reklama