Rzeszów - Wtorek, 02.09.2025
Reklama

Zaginął 40-letni Dominik z Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano:

Na zdj. zaginiony Dominik Jurkiewicz, fot. KWP Rzeszów
Na zdj. zaginiony Dominik Jurkiewicz, fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Trwają poszukiwania Dominika Jurkiewicza, 40-letniego mieszkańca Rzeszowa. Policja opublikowała zdjęcie oraz rysopis zaginionego.
 
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego Dominika Jurkiewicza, 40-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony w poniedziałek 11 maja 2020 r. około godz. 13.30 wyszedł z domu informując żonę, że udaje się do klienta. Do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.
 
Rysopis:
wzrost 171 cm, sylwetka – średnia budowa ciała, włosy krótkie koloru blond, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie pełne. Brak cech charakterystycznych.
 
Reklama
Ubiór:
spodnie koloru granatowego, koszulka koloru ciemnego, buty adidas granatowe z pomarańczowymi wstawkami, kurtka materiałowa koloru granatowego zapinana na zamek.
 
Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, są proszone o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 17 858 38 39, z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 38 10 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub numerem 112.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie czterech samochodów w centrum Rzeszowa. Dwie osoby ranne

RZESZÓW. Sprawczyni wypadku była pijana, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Rzeszów

Połączenie ulic Warszawskiej i Krakowskiej. Ruszył przetarg na opracowanie PFU

RZESZÓW. Otwarcie ofert zostało zaplanowane na 17 lipca. Latem tego roku wykonawca ma zostać wybrany.

Rzeszów

ZTM wymienia biletomaty w 20 autobusach

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie rozpoczął wymianę czytników w kilkudziesięciu biletomatach znajdujących się w autobusach.

Rzeszów

Miasto przyznało stypendia najzdolniejszym młodym artystom

RZESZÓW. 48 młodych artystów otrzymało stypendia Prezydenta Miasta Rzeszowa w zakresie twórczości artystycznej. Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali w Teatrze Maska.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W czwartek, 22 czerwca 2023 r., odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami osiedli Pobitno, Załęże i Wilkowyja.

Rzeszów

Sacheon nowym miastem partnerskim Rzeszowa

RZESZÓW. Od piątku (16 czerwca) Rzeszów ma nowe miasto partnerskie - Sacheon z Korei Południowej. Podpisaniu umowy partnerskiej towarzyszyła konferencja dla przedsiębiorców „Doing Business with South Korea”.

Rzeszów

Zakończono przebudowę przejazdu przez tory na ul. Myśliwskiej

RZESZÓW. Od piątku (16.06) od godz. 18:00 kierowcy będą mogli już korzystać z przebudowanego przejazdu przez tory na ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Inwestycję udało się zakończyć szybciej niż pierwotnie zakładano.

Rzeszów

Zderzenie dwóch renault w Dynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj tuż przed godz. 20:00. 

Reklama