Rzeszów - Czwartek, 26.03.2026
Reklama

Zaginął 49-letni mieszkaniec Rzeszowa. Policja prosi o pomoc

Dodano: 15.01.2026 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowska policja zwróciła się z prośbą do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego Kacpra Świerka, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Mężczyzna 13 stycznia br. wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionego Kacpra Świerk, 49-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zaginiony 13 styczna br. wyszedł z domu, do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie jest znane jego miejsce pobytu.

Z informacji przekazanych przez Komendę Miejską Policji w Rzeszowie wynika, że zaginiony ma 176 cm wzrostu, średnią budowę ciał, krótkie ciemne włosy z oznakami siwizny, piwne oczy, średni nos, średnie przylegające uszy oraz pełne uzębienie.

W dniu zaginięcia ubrany był w czarne, jeansowe spodnie, brązowe buty typu trep, czarną kurtkę z kapturem. Miał na sobie ciemno-zieloną czapkę, szalik w pasy czarno-biało-zielone-rude oraz ciemno-szary plecak z elementami odblaskowymi.

Reklama

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego mężczyzny, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 821 3311, 47 821 3312 lub za pośrednictwem dyspozytora numeru alarmowego 112. Informacje można przekazywać też mailowo na adres: dyzurny.rzeszow@rz.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W Dolinie Lotniczej powstanie duży park magazynowy. Zatrudnienie znajdzie nawet 200 osób

RZESZÓW. Łączna powierzchnia dwóch budynków wynosić będzie ok. 56 000 mkw.

Rzeszów

Zaginął 35-letni mieszkaniec Rzeszowa. Nie ma z nim kontaktu od 9 maja

RZESZÓW. Zaginiony Artur Dusza 9 maja br. około godz. 11, wyszedł z miejsca zamieszkania.

Rzeszów

Studenci z Politechniki Rzeszowskiej polecą do USA. Wezmą udział w zawodach łazików marsjańskich

RZESZÓW. W sumie w zawodach weźmie udział 36 zespołów z 10 krajów świata.

Rzeszów

Przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena unieważniony

RZESZÓW. Do przetargu zgłosił się jeden wykonawca z za wysoką ofertą.

Rzeszów

Dyrektor ZTM-u: Doszło do pobicia kontrolera biletu. Policja: żadnego pobicia nie było

RZESZÓW. Cała akcja miała miejsce w autobusie nr 56, ok. godz. 1.20 w nocy.

Rzeszów

Przenośmy butelkomat w Rzeszowie? Jeden z radnych chce oddać część diety na wypłacane środki

RZESZÓW. Pomysł inspirowany był przyjętym przez radnych Krakowa programem „Kraków bez plastiku”.

Rzeszów

Marcin Możdżonek przedłuża kontrakt z Asseco Resovią

RZESZÓW. W fazie zasadniczej tegorocznych rozgrywek PlusLigi Marcin Możdżonek rozegrał 73 sety i zdobył 126 punktów, w tym 10 zagrywką, i 42 blokiem

Reklama