Rzeszów - Sobota, 14.03.2026
Reklama

Zderzenie dwóch aut na ul. Podkarpackiej. Dwie osoby ranne

Dodano: 10.12.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu doprowadziło do wypadku, który miał miejsce na ulicy Podkarpackiej w Rzeszowie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów obrażeń doznały dwie osoby. Policjanci apelują o ostrożną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego

Informacja o wypadku wpłynęła do dyżurnego miejskiego przed godz. 12:30. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy ruchu drogowego. Jak wynika z ich ustaleń, 75-letni kierowca suzuki (mieszkaniec pow. rzeszowskiego) wyjeżdżając z ulicy Wetlińskiej na ulicę Podkarpacką najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu volvo i doprowadził do zderzenia.

W wypadku ranne zostały dwie osoby, kierujący suzuki oraz 29-letnia pasażerka volvo.

Kierowcy byli trzeźwi.





Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Długość obwodnicy południowej sięgnie 5,7 km długości. 47 obiektów pójdzie pod rozbiórkę

RZESZÓW. Ratusz preferuje rozwiązanie z wykorzystaniem wyspy pośrodku zbiornika rzeki Wisłoki  oraz budową dwóch mostów.

Rzeszów

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

RZESZÓW. 29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum.

Rzeszów

Centrum Krwiodawstwa w Rzeszowie potrzebuje krwi

RZESZÓW. Zgodnie ze stanem na dzień 14 czerwca br. cztery grupy krwi wymagają pilnego uzupełnienia.

Rzeszów

II Triathlon Rzeszów już w niedzielę. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W niedziele w Rzeszowie odbędzie się II Triathlon Rzeszów oraz wręczenie Sztandaru.

Rzeszów

18 i 19 czerwca przeprowadzą w Rzeszowie odkomarzanie

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia przeznaczona do dezynsekcji wynosi 108,78 ha.

Rzeszów

List otwarty do prezydenta Rzeszowa w kwestii zamiany biletów jednoprzejazdowych na czasowe

RZESZÓW. Zmiany dotyczą również elektronicznej portmonetki zapisanej w Rzeszowskiej Karcie Miejskiej.

Rzeszów

O LGBT, papieżu, Konstytucji, kryzysie polskiej rodziny oraz dobrym wychowaniu podczas sesji nadzwyczajnej

RZESZÓW. Projekt uchwały radnych prawa i Sprawiedliwości został odrzucony.

Reklama