Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Zderzenie szynobusu z kosiarką w Rzeszowie

Dodano: 18.07.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Do nietypowego zdarzenia doszło dziś rano na ulicy Architektów w Rzeszowie. W szynobus wjechała kosiarka samojezdna. Na szczęście nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło po godzinie 7:00. Z ustaleń Policji wynika, że w szynobus relacji Jasło-Rzeszów, z niewyjaśnianych dotąd przyczyn, wjechała kosiarka samojezdna.

W chwili zdarzenia szynobusem podróżowało ponad 100 pasażerów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci przeprowadzą oględziny pojazdów oraz zabezpieczą ślady niezbędne do ustalenia okoliczności tego porannego zdarzenia.


 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów z pierwszym zwycięstwem w sezonie

RZESZÓW. MVP spotkania został Nicholas Hoag.

Rzeszów

Bezpłatna mammografia w Rzeszowie. Za wykonane badanie będą atrakcyjne nagrody

RZESZÓW. Bezpłatne badania mammograficzne rozpoczęły się w październiku i potrwają przez najbliższy rok. 

Rzeszów

7. PKO Bieg Niepodległości już w najbliższy poniedziałek. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Trasa została wytyczona ulicami miasta. Część z nich zostanie zamknięta, co może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Wiemy, ile zebrano podczas tegorocznej kwesty. Środki trafią m.in. do schroniska kobiet w Racławówce

RZESZÓW. W kweście organizowanej przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Rzeszowie udało się zebrać ponad 160 tys. zł.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

RZESZÓW. Aktualnie brak utrudnień. Ruch na obu ulicach odbywa się normalnie.

Rzeszów

Największe w regionie targi dla miłośników pięknych ogrodów i wnętrz

RZESZÓW. W ciągu dwóch poprzednich edycji targi aranżacji wnętrz odwiedziło ok. 10 tysięcy osób, a targi ogrodnicze niespełna 14 tys.

Rzeszów

11 i 12 listopada drobne korekty w rozkładzie autobusów miejskich

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego informuje o zmianie rozkładu jazdy dwóch linii oraz dodatkowym kursie.

Reklama