Rzeszów - Piątek, 26.12.2025
Reklama

Zmiana lokalizacji rzeszowskiego Centrum Informacji Turystycznej

Dodano: 08.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. 7 stycznia zamknięta została Podziemna Trasa Turystyczna, w której znajdowało się Centrum Informacji Turystycznej. Nowa lokalizacja, dla osób poszukujących informacji o rzeszowskich atrakcjach, znajdzie się przy ul. Grunwaldzkiej.

„Nowa lokalizacja punktu wiąże się z długoterminowymi pracami modernizacyjnymi rzeszowskiej Podziemnej Trasy Turystycznej zaplanowanymi na 2020 r.” – informuje Centrum Informacji Turystycznej w Rzeszowie.

Prace modernizacyjne w Podziemnej Trasie Turystycznej rozpoczęły się 7 stycznia i potrwają do końca listopada bieżącego roku. O szczegółach inwestycji pisaliśmy TUTAJ.

W związku z całkowitym zamknięciem PTT, funkcjonujące w nim Centrum Informacji Turystycznej, zostało przeniesione do punktu mieszczącego się przy biurze Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej na ul. Grunwaldzkiej 2 (wejście od ul. Matejki).

Dodajmy, że poza informacjami o rzeszowskich i podkarpackich atrakcjach, w nowej lokalizacji Centrum, będziemy mogli nabyć również pamiątki z regionu, tematyczne wydawnictwa, a także bilety na wydarzenia kulturalne.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

CM Medyk otworzyło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy

RZESZÓW. Centrum Medyczne Medyk uruchomiło przychodnię dla uchodźców z Ukrainy. Obiekt funkcjonuje na terenie Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 26 na 27 marca 2022 r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej powstanie mural upamiętniający Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska ogłosiła konkurs na projekt muralu inspirowanego osiągnięciami Ignacego Łukasiewicza – patrona uczelni. Prace można nadsyłać do 22 kwietnia 2022 r.

Rzeszów

Na Uniwersytecie Rzeszowskim powstały pokoje wyciszeń

RZESZÓW. Pomieszczenia te służą do wewnętrznego wyciszenia się i uspokojenia. 

Rzeszów

Jest umowa na rozbudowę rzeszowskiego łącznika autostrady A4

RZESZOW. Władze Powiatu Rzeszowskiego podpisały z firmą STRABAG umowę na I etap rozbudowy rzeszowskiego łącznika autostrady A4. Prace rozpoczną się już tej wiosny. Inwestycja ma być gotowa w czerwcu 2023 roku.

Rzeszów

VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie ponownie w Rzeszowie

RZESZÓW. Hasło tegorocznej edycji Podkarpackich Targów Edukacyjnych brzmi „Ósmoklasisto, przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro!”.

Rzeszów

ZTM likwiduje część przystanków "na żądanie"

RZESZÓW. Od soboty (19.03) Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie przywrócił kilkanaście przystanków stałych na terenie miasta.

Rzeszów

Loty z Jasionki odbywają się zgodnie z rozkładem

RZESZÓW. Zarząd Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka poinformował, że wszystkie zaplanowane rejsy pasażerskie z podrzeszowskiego lotniska odbywają się bez zakłóceń.

Reklama