Rzeszów - Wtorek, 30.09.2025
Reklama

Znamy zwycięzców loterii "Mieszkam w Rzeszowie"

Dodano: 19.11.2020 r.

fot. Materiały prasowe UM Rzeszowa
fot. Materiały prasowe UM Rzeszowa
RZESZÓW. Zakończyła się tegoroczna edycja loterii pn. „Mieszkam w Rzeszowie”. Pula nagród wyniosła ponad 28 tys. zł.

17 listopada w rzeszowskim ratuszu odbyło się wręczenie nagród dla laureatów loterii „Mieszkam w Rzeszowie”. Nowi mieszkańcy Rzeszowa już po raz 6 mogli liczyć na nagrodę za meldunek w naszym mieście.

W tym roku do zdobycia były m.in. Thermomix, telewizor LG, aparat Nikon, konsola PLaystation wraz z okularami Vr czy ekspres ciśnieniowy Delonghi.

Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Pula nagród w tegorocznej edycji wyniosła ponad 28 tys. zł.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

XIV Podkarpackie Targi Ślubne. Ponad 80 wystawców w G2A Arena

RZESZÓW. W programie m.in: pokazy mody ślubnej i wieczorowej, fryzjersko-kosmetyczny show i atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Zatrucie tlenkiem węgla. 48-latkowi pomógł brat

RZESZÓW. Przed nami okres jesienno-zimowy, a co się z tym wiąże kolejny sezon grzewczy. 

Rzeszów

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. 

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Reklama